fbpx

začnite investovať vaše peniaze tak, aby ste dosiahli svoje ciele bez zbytočného rizika a nákladov

Mnohým ľuďom pripadá samostatné investovanie príliš komplikované, rizikové a časovo, technicky aj vedomostne náročné.

Preto sa radšej rozhodnú neinvestovať vôbec, alebo svoje peniaze zveria svojej banke či finančnému agentovi, v dobrej viere, že o ne bude dobre postarané.

Ani jedno nie je príliš dobrý nápad. Investovať sa dá aj lepšie.

Získajte môj nový kurz Perfektné portfólio a naučíte sa, ako aj vy môžete investovať jednoducho rozumne a lacno. Tak, aby ste dosiahli vaše finančné ciele čo najefektívnejšie.

Kurz si môžete teraz kúpiť len za 120 €.

Špeciálna ponuka - možnosť získať spolu s kúpu kurzu prístup k službám Archív webinárov a 3 portfólia zadarmo na 3 mesiace končí už o:

00
Dni
00
Hodiny
00
Minúty
00
Sekundy

Vďaka kurzu začínam byť sebaistý v tom, ako riadiť svoje investície pragmaticky.

V investovaní som skôr začiatočník - investujem zatiaľ len 3-4 roky. Chcel by som dosiahnuť takmer úplnú finančnú nezávislosť už pred oficiálnym dôchodkom.

Štyri roky som investoval cez poradcu, do (nakoniec drahých) podielových fondov. Pritom posledné dva roky som už svojpomocne hľadal po webe, v knížkach, na blogoch, informácie o lepších alternatívach k podielovým fondom.

Kurz rozhodne splnil očakávania - zhromaždil a ponúkol na tácke všetky informácie, ktoré som ako laik musel predtým dlhé mesiace dohľadávať z rôznych zdrojov.

Dodal informácie lepšie a presnejšie než Google...:) -- informácie šité na mieru Európskym investorom, ľuďom priamo žijúcim na Slovensku (dostupné burzy, brokeri, zákony, odvody - všetko na jednom mieste). Jasné výklady aj pre laikov, praktické ukážky u reálnych brokerov, excelovská tabuľka ako "tool" pre rebalansovanie atď - proste balík skvelých vecí, ktorý rozhodne stojí za tú cenu kurzu. Výsledok: začínam byť sebaistý v tom, ako riadiť svoje investície pragmaticky, aby som dosiahol svoj finančný cieľ. Plus, imunita voči tzv finančných poradcom (agentom) a ich ponukám.

Odporúčam každému, kto sa nebojí investovať do svojho vlastného vzdelávania a želá si, aby jeho peniaze pracovali pre neho a nie vždy len opačne. Hovorí sa, že kto vie písať, dokáže sa naučiť aj kresliť - aj keď tomu on sám najprv vôbec neverí. Nuž, kto ovláda internet, dokáže sa naučiť aj rozumne investovať - aj keď tomu naprv vôbec neverí...

profile-pic
Arpád

Ak chcete začať investovať jednoducho, rozumne a lacno, no nemáte chuť stráviť týždne vyhľadávaním informácií o tom ako, prečo, do čoho investovať a nechcete postupovať metódou "pokus/omyl",  mám pre vás riešenie:

online kurz perfektné portfólio

V kurze sa dozviete všetko, čo potrebujete pre úspešné investovanie. Naučíte sa, čo musíte urobiť pre to, aby ste dosiahli svoje finančné ciele:

1

Čo treba urobiť predtým, než začnete investovať

Investovanie je ako dom, v ktorom budete bývať najbližších 20 alebo 30 rokov. Samozrejme, že každého najviac zaujíma architektúra, kde bude krb a akú farbu bude mať sedačka. No ak dom nebude mať dobre vymyslené a postavené základy, nebude sa Vám v ňom dobre bývať a v najhoršom prípade sa Vám zosype na hlavu. Pri investovaní sú takýmto základom Vaše osobné financie. Je to prvá vec, ktorej by ste sa mali venovať. V kurze Perfektné portfólio sa dozviete, čo všetko v tejto oblasti treba vyriešiť predtým, než vôbec začnete rozmýšľať nad investovaním. 

2

Stanovenie realistických cieľov

Ak neviete, kam sa chcete dostať, len veľmi ťažko budete zisťovať, ktorá je tá správna cesta a či už ste tam. Rovnaké je to s investovaním - ak neviete, čo presne chcete dosiahnuť, neviete ani, či investujete správne. V kurze Perfektné portfólio sa naučíte, ako si stanoviť dosiahnuteľné ciele vzhľadom na Vašu schopnosť sporiť, Váš časový horizont a očakávané výnosy investícií. 

3

Vzťah k riziku a alokácia investícií

Kurz Perfektné portfólio Vám pomôže určiť, akú volatilitu Vašich investícií ste schopní zniesť tak, aby ste s nimi vydržali celý časový horizont. Podľa toho sa následne stanoví alokácia Vášho portfólia do jednotlivých tried aktív. Hovorí sa (nie nadarmo), že najlepšie portfólio je také, s ktorým investor vydrží dlhodobo. Je oveľa lepšie investovať konzervatívnejšie a akceptovať nižší výnos, než nastaviť si vysokovýnosnú stratégiu, ktorá Vám bude spôsobovať nočné mory a predáte ju po prvom 20% poklese. 

4

Výber fondov do portfólia

V kurze Perfektné portfólio sa naučíte nielen to, z ktorých konkrétnych fondov postaviť Vaše portfólio, ale aj to, koľko fondov by malo Vaše portfólio obsahovať, aby jeho údržba bola efektívna z hľadiska nákladového, časového aj daňového.

5

Výber brokera a otvorenie účtu

Jedna z najčastejších otázok, ktoré dostávam, je: "Ktorého brokera si mám vybrať?" V kurze Perfektné portfólio Vám ukážem porovnanie brokerov, ktorí pripadajú do úvahy, vrátane ich poplatkov za obchody a služby. Dozviete sa tiež, ako vyzerá proces otvorenia účtu a ako sa aplikácie jednotlivých brokerov ovládajú.

6

Založenie a správa portfólia

Správa portfólia a jeho pravidelné rebalnsovanie sú veľmi dôležité, ak chceme dosiahnuť očakávané výnosy a udržať riziko/volatilitu na prijateľných úrovniach. V kurze Perfektné portfólio sa na príklade 3 živých, reálnych portfólií dozviete nielen to, ako do nich zainvestovať (ako ich založiť), ale aj ako ich správne rebalansovať.

Získajte môj nový kurz Perfektné portfólio a naučíte sa, ako aj vy môžete investovať jednoducho rozumne a lacno. Tak, aby ste dosiahli vaše finančné ciele čo najefektívnejšie.

Kurz si môžete teraz kúpiť len za 120 €.

100% GARANCIA VRÁTENIA PEŇAZÍ


Som presvedčený, že kurz PERFEKTNÉ PORTFÓLIO vám pomôže investovať lepšie a naučí vás, ako spravovať svoje investície jednoducho, rozumne a lacno.


Ak by ste však z akýchkoľvek dôvodov boli s kurzom nespokojní, stačí, ak sa mi ozvete do 14 kalendárnych dní od kúpy kurzu, a peniaze vám bez akýchkoľvek ďaľších otázok vrátim.


Kúpou kurzu PERFEKTNÉ PORTFÓLIO tak nič neriskujete.

ČO všetko získate kúpou kurzu perfektné portfólio

Kurz Perfektné portfólio je online kurz. Po úspešnej realizácii kúpy sa budete môcť prihlásiť do online dashboardu, kde získate prístup ku všetkým kurzovým materiálom, ktoré obsahujú:

1.

Video lekcie

2.

Excelovské tabuľky, poznámky a linky na ďalšie zdroje

3.

Živé online stretnutia (Q&A - otázky a odpovede), počas ktorých budem odpovedať na všetky otázky, ktoré ku kurzu budete mať. V priebehu mája a júna budú 4 takéto stretnutia.

Štruktúra kurzu

Kurz Perfektné portfólio sa skladá zo 4 kapitol a 27 video-lekcií, v ktorých sa dozviete všetko, aby ste mohli investovať jednoducho, rozumne a lacno.

Až teraz, vďaka kurzu, som pripravený investovať

Akciové trhy sledujem viac ako 10 rokov. Doposiaľ som sa venoval len vzdelávaniu v tejto oblasti, resp. mal som aj otvorené demo účty brokerov. Aj vďaka stránke PSČ som sa utvrdil v tom, že pre mňa bude najlepšie investovať do ETF. Odvahu a dostatok informácií na reálne investovanie som doposiaľ nemal. Vždy som mal niektoré nevyjasnené otázky ako napr. výber brokera, akcii, fondov, reinvestovanie, hedžing, zdaňovanie atď.Vyhľadávanie odpovedí bolo časovo náročnejšie a nikdy som to nedotiahol až do fázy reálneho investovania.Až teraz, vďaka kurzu, som dostal ucelené informácie a myslím si, že som pripravený investovať. Mojim cieľom je poraziť infláciu, pričom dúfam, že to bude v dlhodobom horizonte min. cca 5 % p.a. (vrátane inflácie a dividend).Určite každému, kto chce investovať, tento kurz odporúčam. Mnoho ľudí investuje cez podielové fondy a ročne prichádza o ďaleko viac peňazí, ako stoji tento kurz. Treba si šetriť a následne investovať, lebo naše budúce dôchodky sa míňajú veľmi rýchlo.

profile-pic
Ľuboš

Najviac mi pomohli najmä praktické ukážky ako otvorenie účtov a riadenie portfólia.

V investovaní som začiatočník, hlavným cieľom je sporenie na dôchodok.Doteraz som investoval najmä cez rôzne správcovské spoločnosti. Popri tom som sa snažil samostatne dohľadávať doplňujúce informácie. Váš kurz ma oslovil najmä zrozumiteľnosťou - bol úplne vhodný aj pre začiatočníkov.Moje očakávania kurz splnil, najmä čo sa týka praktickej časti. Jediný detail, čo ma trošku rušil (iba v niektorých kapitolách) bolo miestami trochu pomalšie resp. obšírne vysvetľovanie, na ktoré sa mi už ťažšie sústredilo. V každom prípade, dalo sa to ošetriť zrýchlením prehrávania, takže nič hrozné :)Najviac mi pomohli najmä praktické ukážky ako otvorenie účtov a riadenie portfólia. Teoretické časti tiež spravené veľmi prehľadne s dôrazom na pár kľúčových informácií. Myslim si, ze teoreticke informacie obsiahnute v kurze su velmi dobre doplnene Vasimi blogmi, ktore idu viac do detailov.Odporúčam najmä začiatočníkom, keďže kurz sa venuje aj úplným základom a je podaný veľmi zrozumiteľne.

profile-pic
Martin

V kurze je množstvo užitočných informácií pokope a čo je najdôležitejšie, prinútilo ma to začať.

Mám 30 rokov a aj napriek ekonomickému/ finančnému vzdelaniu sa radím skôr ku začiatočníkom. S manželkou by sme si radi začali šetriť primárne na dôchodok/ starobu.Pred týmto kurzom som investoval zväčša vo forme podielových fondov, sporiacich účtov a čiastočne komodity vo forme zlatých a strieborných mincí. Po tomto kurze plánujem obmedziť podielové fondy (aj keď nie úplne zrušiť, lebo 5% z cieľovej sumy som už zaplatil) a viac sa sústrediť na ETF.Kurz moje očakávania splnil. Dozvedel som sa všetko potrebné na začiatok. Je v ňom množstvo užitočných informácií pokope a čo je najdôležitejšie, prinútilo ma to začať.Odporúčam každému, kto ešte neinvestuje, ale chce začať. Každému, kto má voľné finančné prostriedky a nevie, čo s nimi. Každému, komu nie je ukradnutá jeho/jej budúcnosť.

profile-pic
Róbert

Získajte môj nový kurz Perfektné portfólio a naučíte sa, ako aj vy môžete investovať jednoducho rozumne a lacno. Tak, aby ste dosiahli vaše finančné ciele čo najefektívnejšie.

Kurz si môžete teraz kúpiť len za 120 €.

Často kladené otázky

Ako dlho budem mať prístup ku kurzu?

Potrebujem na kúpu kurzu účet v PayPal?

Ako postupovať pri kúpe kurzu?

>