Služba perfektné portfólio

Naučte sa investovať vaše peniaze tak, aby ste dosiahli svoje ciele bez zbytočného rizika a nákladov

Mnohým ľuďom pripadá samostatné investovanie príliš komplikované, rizikové a časovo, technicky aj vedomostne náročné.

Preto sa radšej rozhodnú neinvestovať vôbec, alebo svoje peniaze zveria svojej banke či finančnému agentovi, v dobrej viere, že o ne bude dobre postarané.

Ani jedno nie je príliš dobrý nápad. Investovať sa dá aj lepšie.

Kurz

Perfektné portfólio

Kurz si môžete teraz kúpiť len za 237 €.

Získajte môj kurz Perfektné portfólio a naučíte sa, ako aj vy môžete investovať jednoducho rozumne a lacno. Tak, aby ste dosiahli vaše finančné ciele čo najefektívnejšie.

Online kurz perfektné portfólio

V kurze sa dozviete všetko, čo potrebujete pre úspešné investovanie. Naučíte sa, čo musíte urobiť pre to, aby ste dosiahli svoje finančné ciele.

1.

Čo treba urobiť predtým, než začnete investovať?

Investovanie je ako dom, v ktorom budete bývať najbližších 20 alebo 30 rokov. Samozrejme, že každého najviac zaujíma architektúra, kde bude krb a akú farbu bude mať sedačka. No ak dom nebude mať dobre vymyslené a postavené základy, nebude sa Vám v ňom dobre bývať a v najhoršom prípade sa Vám zosype na hlavu. Pri investovaní sú takýmto základom Vaše osobné financie. Je to prvá vec, ktorej by ste sa mali venovať. V kurze Perfektné portfólio sa dozviete, čo všetko v tejto oblasti treba vyriešiť predtým, než vôbec začnete rozmýšľať nad investovaním.

2.

Stanovenie realistických cieľov.

Ak neviete, kam sa chcete dostať, len veľmi ťažko budete zisťovať, ktorá je tá správna cesta a či už ste tam. Rovnaké je to s investovaním – ak neviete, čo presne chcete dosiahnuť, neviete ani, či investujete správne. V kurze Perfektné portfólio sa naučíte, ako si stanoviť dosiahnuteľné ciele vzhľadom na Vašu schopnosť sporiť, Váš časový horizont a očakávané výnosy investícií.

3.

Vzťah k riziku a alokácia investícií.

Kurz Perfektné portfólio Vám pomôže určiť, akú volatilitu Vašich investícií ste schopní zniesť tak, aby ste s nimi vydržali celý časový horizont. Podľa toho sa následne stanoví alokácia Vášho portfólia do jednotlivých tried aktív. Hovorí sa (nie nadarmo), že najlepšie portfólio je také, s ktorým investor vydrží dlhodobo. Je oveľa lepšie investovať konzervatívnejšie a akceptovať nižší výnos, než nastaviť si vysokovýnosnú stratégiu, ktorá Vám bude spôsobovať nočné mory a predáte ju po prvom 20% poklese.

4.

Výber fondov do portfólia.

V kurze Perfektné portfólio sa naučíte nielen to, z ktorých konkrétnych fondov postaviť Vaše portfólio, ale aj to, koľko fondov by malo Vaše portfólio obsahovať, aby jeho údržba bola efektívna z hľadiska nákladového, časového aj daňového.

5.

Výber brokera a otvorenie účtu. 

Jedna z najčastejších otázok, ktoré dostávam, je: „Ktorého brokera si mám vybrať?“ V kurze Perfektné portfólio Vám ukážem porovnanie brokerov, ktorí pripadajú do úvahy, vrátane ich poplatkov za obchody a služby. Dozviete sa tiež, ako vyzerá proces otvorenia účtu a ako sa aplikácie jednotlivých brokerov ovládajú.

6.

Založenie a správa portfólia. 

Správa portfólia a jeho pravidelné rebalnsovanie sú veľmi dôležité, ak chceme dosiahnuť očakávané výnosy a udržať riziko/volatilitu na prijateľných úrovniach. V kurze Perfektné portfólio sa na príklade 3 živých, reálnych portfólií dozviete nielen to, ako do nich zainvestovať (ako ich založiť), ale aj ako ich správne rebalansovať.

Kurz

Perfektné portfólio

Kurz si môžete teraz kúpiť len za 237 €.

Ak chcete začať investovať jednoducho, rozumne a lacno, no nemáte chuť stráviť týždne vyhľadávaním informácií o tom ako, prečo, do čoho investovať a nechcete postupovať metódou „pokus/omyl“,  mám pre vás riešenie.

Perfektné portfólio je skutočne PERFEKTNÝ kurz!

Lýdia Machová

Lýdia Machová

Podnikateľka

Perfektné portfólio je skutočne PERFEKTNÝ kurz!

 

Nikde inde som nenašla takto prehľadne vysvetlené, ako jednoducho a pasívne investovať do ETF od A po Z, a to som si predtým čítala kopec všelijakých článkov aj počúvala podcasty. Nikdy som však nevedela o ETF dosť na to, aby som si na to trúfla.

 

Vlado to všetko spracoval veľmi prehľadne, systematicky, a páči sa mi, že všetko, čo hovorí, je vždy podložené presným vysvetlením a číslami. Najlepšie na kurze sú excelovské tabuľky, v ktorých si človek vypočíta všetko, čo potrebuje, pre svoju finančnú situáciu.

 

Za mňa 10 z 10, vrele odporúčam každému, kto sa chce postarať o svoje budúce ja. Ja už som ho odporučila minimálne 10 známym 🙂

 

Lýdia Machová, www.jazykovymentoring.sk

Ďalšie referencie

Garancia vrátenia penazí

100% GARANCIA VRÁTENIA PEŇAZÍ

Som presvedčený, že kurz PERFEKTNÉ PORTFÓLIO vám pomôže investovať lepšie a naučí vás, ako spravovať svoje investície jednoducho, rozumne a lacno.

Ak by ste však z akýchkoľvek dôvodov boli s kurzom nespokojní, stačí, ak sa mi ozvete do 14 kalendárnych dní od kúpy kurzu, a peniaze vám bez akýchkoľvek ďaľších otázok vrátim.

Kúpou kurzu PERFEKTNÉ PORTFÓLIO tak nič neriskujete.

Čo všetko získate kúpou kurzu perfektné portfólio?

Kurz Perfektné portfólio je online kurz. Po úspešnej realizácii kúpy sa budete môcť prihlásiť do online dashboardu, kde získate prístup ku všetkým kurzovým materiálom, ktoré obsahujú:

Štruktúra kurzu

Kurz Perfektné portfólio sa skladá zo 4 kapitol a 27 video-lekcií, v ktorých sa dozviete všetko, aby ste mohli investovať jednoducho, rozumne a lacno.

Kurz

Perfektné portfólio

Kurz si môžete teraz kúpiť len za 237 €.

Získajte môj kurz Perfektné portfólio a naučíte sa, ako aj vy môžete investovať jednoducho rozumne a lacno. Tak, aby ste dosiahli vaše finančné ciele čo najefektívnejšie.

Často kladené otázky

Ako dlho budem mať prístup ku kurzu?

Kurz je váš a budete mať k nemu prístup tak dlho, kým ho budem ponúkať, vrátane všetkých budúcich aktualizácií.

Potrebujem na kúpu kurzu účet v PayPal?
Nie, nepotrebujete. Stačí Vám karta. Po vyplnení všetkých povinných polí kliknite na gombík „Pay Now“, čím sa dostanete na stránku Paypal. Ignorujte gombík „Log In“ a kliknite na možnosť „Pay with a credit card“ alebo „Zaplatiť kartou“..
Ako postupovať pri kúpe kurzu?
  • po stlačení gombíka „Kúpiť kurz“ budete presmerovaní na registračnú stránku, kde si vytvoríte konto (zadáte meno, email a nastavíte si heslo
  • po stlačení gombíka „Vytvoriť účet“ musíte akceptovať moje Všeobecné obchodné podmienky. Potom budete presmerovaný na platobnú bránu (nadpis „Payment details“).
  • Ak máte zľavový kód, kliknite na linku „Got a code?“, zadajte kód a kliknite na linku „update“.
  • Stlačte gombík „Pay“ s cenou kurzu
  • Tým sa dostanete na stránku PayPal. Kliknite na gombík „Zaplatiť kartou“ (alebo „Pay with a card“, vyplňte všetky požadované údaje, stlačte gombík „Zaplatiť“ (alebo „Pay“). Ak si nechcete otvárať účet v PayPal, ignorujte ponuku na otvorenie účtu, kliknite na linku „Not now“.
  • Zobrazí sa vám potvrdenie platby, kliknite na gombík „Späť na stránku obchodníka“ (alebo „Back to merchant“). Budete presmerovaný na stránku, z ktorej sa do kurzu môžete prihlásiť.

PSČ, vzdelávanie a poradenstvo, s.r.o.

Reg. OR OS BAIII, Vložka č. 129645/B

IČO: 51791471

RegFAP v NBS: 239450 (viazaný investičný agent)

Sociálne siete

© 2024 PSČ – vzdelávanie a poradenstvo, s.r.o.. Všetky práva vyhradené.

By Hanuliak.

This is a staging environment