fbpx

naučte sa investovať vaše peniaze tak, aby ste dosiahli svoje ciele bez zbytočného rizika a nákladov

Mnohým ľuďom pripadá samostatné investovanie príliš komplikované, rizikové a časovo, technicky aj vedomostne náročné.

Preto sa radšej rozhodnú neinvestovať vôbec, alebo svoje peniaze zveria svojej banke či finančnému agentovi, v dobrej viere, že o ne bude dobre postarané.

Ani jedno nie je príliš dobrý nápad. Investovať sa dá aj lepšie.

Získajte môj kurz Perfektné portfólio a naučíte sa, ako aj vy môžete investovať jednoducho rozumne a lacno. Tak, aby ste dosiahli vaše finančné ciele čo najefektívnejšie.

Kurz si môžete teraz kúpiť len za 237 €.

Ak chcete začať investovať jednoducho, rozumne a lacno, no nemáte chuť stráviť týždne vyhľadávaním informácií o tom ako, prečo, do čoho investovať a nechcete postupovať metódou "pokus/omyl",  mám pre vás riešenie:

Získajte môj nový kurz Perfektné portfólio a naučíte sa, ako aj vy môžete investovať jednoducho rozumne a lacno. Tak, aby ste dosiahli vaše finančné ciele čo najefektívnejšie.

Kurz si môžete teraz kúpiť len za 237 €.

Perfektné portfólio je skutočne PERFEKTNÝ kurz!

Perfektné portfólio je skutočne PERFEKTNÝ kurz!

Nikde inde som nenašla takto prehľadne vysvetlené, ako jednoducho a pasívne investovať do ETF od A po Z, a to som si predtým čítala kopec všelijakých článkov aj počúvala podcasty. Nikdy som však nevedela o ETF dosť na to, aby som si na to trúfla.

Vlado to všetko spracoval veľmi prehľadne, systematicky, a páči sa mi, že všetko, čo hovorí, je vždy podložené presným vysvetlením a číslami. Najlepšie na kurze sú excelovské tabuľky, v ktorých si človek vypočíta všetko, čo potrebuje, pre svoju finančnú situáciu.

Za mňa 10 z 10, vrele odporúčam každému, kto sa chce postarať o svoje budúce ja. Ja už som ho odporučila minimálne 10 známym :-)

Lýdia Machová, www.jazykovymentoring.sk

profile-pic
Lýdia Machová
Podnikateľka

online kurz perfektné portfólio

V kurze sa dozviete všetko, čo potrebujete pre úspešné investovanie. Naučíte sa, čo musíte urobiť pre to, aby ste dosiahli svoje finančné ciele:

1

Čo treba urobiť predtým, než začnete investovať

Investovanie je ako dom, v ktorom budete bývať najbližších 20 alebo 30 rokov. Samozrejme, že každého najviac zaujíma architektúra, kde bude krb a akú farbu bude mať sedačka. No ak dom nebude mať dobre vymyslené a postavené základy, nebude sa Vám v ňom dobre bývať a v najhoršom prípade sa Vám zosype na hlavu. Pri investovaní sú takýmto základom Vaše osobné financie. Je to prvá vec, ktorej by ste sa mali venovať. V kurze Perfektné portfólio sa dozviete, čo všetko v tejto oblasti treba vyriešiť predtým, než vôbec začnete rozmýšľať nad investovaním. 

2

Stanovenie realistických cieľov

Ak neviete, kam sa chcete dostať, len veľmi ťažko budete zisťovať, ktorá je tá správna cesta a či už ste tam. Rovnaké je to s investovaním - ak neviete, čo presne chcete dosiahnuť, neviete ani, či investujete správne. V kurze Perfektné portfólio sa naučíte, ako si stanoviť dosiahnuteľné ciele vzhľadom na Vašu schopnosť sporiť, Váš časový horizont a očakávané výnosy investícií. 

3

Vzťah k riziku a alokácia investícií

Kurz Perfektné portfólio Vám pomôže určiť, akú volatilitu Vašich investícií ste schopní zniesť tak, aby ste s nimi vydržali celý časový horizont. Podľa toho sa následne stanoví alokácia Vášho portfólia do jednotlivých tried aktív. Hovorí sa (nie nadarmo), že najlepšie portfólio je také, s ktorým investor vydrží dlhodobo. Je oveľa lepšie investovať konzervatívnejšie a akceptovať nižší výnos, než nastaviť si vysokovýnosnú stratégiu, ktorá Vám bude spôsobovať nočné mory a predáte ju po prvom 20% poklese. 

4

Výber fondov do portfólia

V kurze Perfektné portfólio sa naučíte nielen to, z ktorých konkrétnych fondov postaviť Vaše portfólio, ale aj to, koľko fondov by malo Vaše portfólio obsahovať, aby jeho údržba bola efektívna z hľadiska nákladového, časového aj daňového.

5

Výber brokera a otvorenie účtu

Jedna z najčastejších otázok, ktoré dostávam, je: "Ktorého brokera si mám vybrať?" V kurze Perfektné portfólio Vám ukážem porovnanie brokerov, ktorí pripadajú do úvahy, vrátane ich poplatkov za obchody a služby. Dozviete sa tiež, ako vyzerá proces otvorenia účtu a ako sa aplikácie jednotlivých brokerov ovládajú.

6

Založenie a správa portfólia

Správa portfólia a jeho pravidelné rebalnsovanie sú veľmi dôležité, ak chceme dosiahnuť očakávané výnosy a udržať riziko/volatilitu na prijateľných úrovniach. V kurze Perfektné portfólio sa na príklade 3 živých, reálnych portfólií dozviete nielen to, ako do nich zainvestovať (ako ich založiť), ale aj ako ich správne rebalansovať.

Získajte môj nový kurz Perfektné portfólio a naučíte sa, ako aj vy môžete investovať jednoducho rozumne a lacno. Tak, aby ste dosiahli vaše finančné ciele čo najefektívnejšie.

Kurz si môžete teraz kúpiť len za 237 €.

100% GARANCIA VRÁTENIA PEŇAZÍ


Som presvedčený, že kurz PERFEKTNÉ PORTFÓLIO vám pomôže investovať lepšie a naučí vás, ako spravovať svoje investície jednoducho, rozumne a lacno.


Ak by ste však z akýchkoľvek dôvodov boli s kurzom nespokojní, stačí, ak sa mi ozvete do 14 kalendárnych dní od kúpy kurzu, a peniaze vám bez akýchkoľvek ďaľších otázok vrátim.


Kúpou kurzu PERFEKTNÉ PORTFÓLIO tak nič neriskujete.

Čo všetko získate kúpou kurzu perfektné portfólio

Kurz Perfektné portfólio je online kurz. Po úspešnej realizácii kúpy sa budete môcť prihlásiť do online dashboardu, kde získate prístup ku všetkým kurzovým materiálom, ktoré obsahujú:

1.

Video lekcie

2.

Excelovské tabuľky, poznámky a linky na ďalšie zdroje

3.

Nepretržitá emailová podpora. V prípade otázok alebo akýchkoľvek nejasností mi píšte. Odpovedám v priebehu niekoľkých hodín.

Štruktúra kurzu

Kurz Perfektné portfólio sa skladá zo 4 kapitol a 27 video-lekcií, v ktorých sa dozviete všetko, aby ste mohli investovať jednoducho, rozumne a lacno.

Informácie o investovaní s praktickými ukážkami a informáciami na jednom mieste.

Som začiatočník, riešim sporenie pre deti na bývanie.Doteraz som investoval cez podielové fondy.Kurz očakávania v podstate splnil. Osobne mi tam však ešte chýba ešte nejaká praktická rada: - ako robiť časový test 1rok pri rebalansovaní čo najjednoduchšie ak napr. pravidelne nakupujeme a pri rebalansovaní potrebujeme predať , - ak máme 1 účet u brokera a viac investičných cieľov s rôznymi horizontmi, ako si to zorganizovať a sledovať - či len v excelovskej tabuľke alebo aj broker ponúka nejaké nástroje, ...Získal som ako začiatočník základné informácie o investovaní s praktickými ukážkami a informáciami na jednom mieste.Kurz odporúčam tým, ktorí si chcú sporiť efektívnejšie a sú schopní a ochotní si nájsť čas na vzdelávanie a jednoduché investovanie cez ETF fondy.

profile-pic
Vladimír

V kurze sú pohromade všetky potrebné informácie a nástroje čo je veľká úspora času.

Mám už niečo načítané aj zrealizovaných pár investícii , v minulosti to boli žiaľ podielové fondy aktuálne už len ETF. Investovaním si chcem nasporiť zdroje na ďalekú budúcnosť, možno predčasný dôchodok.S investovaním som začal po naštudovaní vašej stránky. Predtým to boli bežné podielové fondy a sporiace portfólia fondov.Ako mierne pokročilému mi niektoré informácie už boli známe ale rád som si ich zopakoval. Aktuálne ak hľadám nejakú odpoveď idem priamo do príslušného videa, predsa len je to praktickejšie ako viacero článkov. To čo kurz deklaroval, určite splnil.Hlavným prínosom je určite jedno miesto kde nájdem všetky odpovede k investovaniu. Človek neinvestuje každý deň, takže niektoré pravidlá si je treba pripomenúť. Ďalej by som určite spomenul jednoduchý nástroj na udržiavanie a rebalansovanie portfólia a príslušné reálne ukážky.Odporúčam každému kto s investovaním nezačal alebo je mierne pokročilý a nemá jasný smer. V kurze sú pohromade všetky potrebné informácie a nástroje čo je veľká úspora času.

profile-pic
Peter

V kurze je množstvo užitočných informácií pokope a čo je najdôležitejšie, prinútilo ma to začať.

Mám 30 rokov a aj napriek ekonomickému/ finančnému vzdelaniu sa radím skôr ku začiatočníkom. S manželkou by sme si radi začali šetriť primárne na dôchodok/ starobu.Pred týmto kurzom som investoval zväčša vo forme podielových fondov, sporiacich účtov a čiastočne komodity vo forme zlatých a strieborných mincí. Po tomto kurze plánujem obmedziť podielové fondy (aj keď nie úplne zrušiť, lebo 5% z cieľovej sumy som už zaplatil) a viac sa sústrediť na ETF.Kurz moje očakávania splnil. Dozvedel som sa všetko potrebné na začiatok. Je v ňom množstvo užitočných informácií pokope a čo je najdôležitejšie, prinútilo ma to začať.Odporúčam každému, kto ešte neinvestuje, ale chce začať. Každému, kto má voľné finančné prostriedky a nevie, čo s nimi. Každému, komu nie je ukradnutá jeho/jej budúcnosť.

profile-pic
Róbert

Získajte môj nový kurz Perfektné portfólio a naučíte sa, ako aj vy môžete investovať jednoducho rozumne a lacno. Tak, aby ste dosiahli vaše finančné ciele čo najefektívnejšie.

Kurz si môžete teraz kúpiť len za 237 €.

Často kladené otázky

Ako dlho budem mať prístup ku kurzu?

Potrebujem na kúpu kurzu účet v PayPal?

Ako postupovať pri kúpe kurzu?

>