fbpx

naučte sa investovať vaše peniaze tak, aby ste dosiahli svoje ciele bez zbytočného rizika a nákladov

Mnohým ľuďom pripadá samostatné investovanie príliš komplikované, rizikové a časovo, technicky aj vedomostne náročné.

Preto sa radšej rozhodnú neinvestovať vôbec, alebo svoje peniaze zveria svojej banke či finančnému agentovi, v dobrej viere, že o ne bude dobre postarané.

Ani jedno nie je príliš dobrý nápad. Investovať sa dá aj lepšie.

Získajte môj nový kurz Perfektné portfólio a naučíte sa, ako aj vy môžete investovať jednoducho rozumne a lacno. Tak, aby ste dosiahli vaše finančné ciele čo najefektívnejšie.

Kurz si môžete teraz kúpiť len za 197 €.

Ak chcete začať investovať jednoducho, rozumne a lacno, no nemáte chuť stráviť týždne vyhľadávaním informácií o tom ako, prečo, do čoho investovať a nechcete postupovať metódou "pokus/omyl",  mám pre vás riešenie:

Získajte môj nový kurz Perfektné portfólio a naučíte sa, ako aj vy môžete investovať jednoducho rozumne a lacno. Tak, aby ste dosiahli vaše finančné ciele čo najefektívnejšie.

Kurz si môžete teraz kúpiť len za 197 €.

Perfektné portfólio je skutočne PERFEKTNÝ kurz!

Perfektné portfólio je skutočne PERFEKTNÝ kurz!

Nikde inde som nenašla takto prehľadne vysvetlené, ako jednoducho a pasívne investovať do ETF od A po Z, a to som si predtým čítala kopec všelijakých článkov aj počúvala podcasty. Nikdy som však nevedela o ETF dosť na to, aby som si na to trúfla.

Vlado to všetko spracoval veľmi prehľadne, systematicky, a páči sa mi, že všetko, čo hovorí, je vždy podložené presným vysvetlením a číslami. Najlepšie na kurze sú excelovské tabuľky, v ktorých si človek vypočíta všetko, čo potrebuje, pre svoju finančnú situáciu.

Za mňa 10 z 10, vrele odporúčam každému, kto sa chce postarať o svoje budúce ja. Ja už som ho odporučila minimálne 10 známym :-)

Lýdia Machová, www.jazykovymentoring.sk

profile-pic
Lýdia Machová
Podnikateľka

online kurz perfektné portfólio

V kurze sa dozviete všetko, čo potrebujete pre úspešné investovanie. Naučíte sa, čo musíte urobiť pre to, aby ste dosiahli svoje finančné ciele:

1

Čo treba urobiť predtým, než začnete investovať

Investovanie je ako dom, v ktorom budete bývať najbližších 20 alebo 30 rokov. Samozrejme, že každého najviac zaujíma architektúra, kde bude krb a akú farbu bude mať sedačka. No ak dom nebude mať dobre vymyslené a postavené základy, nebude sa Vám v ňom dobre bývať a v najhoršom prípade sa Vám zosype na hlavu. Pri investovaní sú takýmto základom Vaše osobné financie. Je to prvá vec, ktorej by ste sa mali venovať. V kurze Perfektné portfólio sa dozviete, čo všetko v tejto oblasti treba vyriešiť predtým, než vôbec začnete rozmýšľať nad investovaním. 

2

Stanovenie realistických cieľov

Ak neviete, kam sa chcete dostať, len veľmi ťažko budete zisťovať, ktorá je tá správna cesta a či už ste tam. Rovnaké je to s investovaním - ak neviete, čo presne chcete dosiahnuť, neviete ani, či investujete správne. V kurze Perfektné portfólio sa naučíte, ako si stanoviť dosiahnuteľné ciele vzhľadom na Vašu schopnosť sporiť, Váš časový horizont a očakávané výnosy investícií. 

3

Vzťah k riziku a alokácia investícií

Kurz Perfektné portfólio Vám pomôže určiť, akú volatilitu Vašich investícií ste schopní zniesť tak, aby ste s nimi vydržali celý časový horizont. Podľa toho sa následne stanoví alokácia Vášho portfólia do jednotlivých tried aktív. Hovorí sa (nie nadarmo), že najlepšie portfólio je také, s ktorým investor vydrží dlhodobo. Je oveľa lepšie investovať konzervatívnejšie a akceptovať nižší výnos, než nastaviť si vysokovýnosnú stratégiu, ktorá Vám bude spôsobovať nočné mory a predáte ju po prvom 20% poklese. 

4

Výber fondov do portfólia

V kurze Perfektné portfólio sa naučíte nielen to, z ktorých konkrétnych fondov postaviť Vaše portfólio, ale aj to, koľko fondov by malo Vaše portfólio obsahovať, aby jeho údržba bola efektívna z hľadiska nákladového, časového aj daňového.

5

Výber brokera a otvorenie účtu

Jedna z najčastejších otázok, ktoré dostávam, je: "Ktorého brokera si mám vybrať?" V kurze Perfektné portfólio Vám ukážem porovnanie brokerov, ktorí pripadajú do úvahy, vrátane ich poplatkov za obchody a služby. Dozviete sa tiež, ako vyzerá proces otvorenia účtu a ako sa aplikácie jednotlivých brokerov ovládajú.

6

Založenie a správa portfólia

Správa portfólia a jeho pravidelné rebalnsovanie sú veľmi dôležité, ak chceme dosiahnuť očakávané výnosy a udržať riziko/volatilitu na prijateľných úrovniach. V kurze Perfektné portfólio sa na príklade 3 živých, reálnych portfólií dozviete nielen to, ako do nich zainvestovať (ako ich založiť), ale aj ako ich správne rebalansovať.

Získajte môj nový kurz Perfektné portfólio a naučíte sa, ako aj vy môžete investovať jednoducho rozumne a lacno. Tak, aby ste dosiahli vaše finančné ciele čo najefektívnejšie.

Kurz si môžete teraz kúpiť len za 197 €.

100% GARANCIA VRÁTENIA PEŇAZÍ


Som presvedčený, že kurz PERFEKTNÉ PORTFÓLIO vám pomôže investovať lepšie a naučí vás, ako spravovať svoje investície jednoducho, rozumne a lacno.


Ak by ste však z akýchkoľvek dôvodov boli s kurzom nespokojní, stačí, ak sa mi ozvete do 14 kalendárnych dní od kúpy kurzu, a peniaze vám bez akýchkoľvek ďaľších otázok vrátim.


Kúpou kurzu PERFEKTNÉ PORTFÓLIO tak nič neriskujete.

Čo všetko získate kúpou kurzu perfektné portfólio

Kurz Perfektné portfólio je online kurz. Po úspešnej realizácii kúpy sa budete môcť prihlásiť do online dashboardu, kde získate prístup ku všetkým kurzovým materiálom, ktoré obsahujú:

1.

Video lekcie

2.

Excelovské tabuľky, poznámky a linky na ďalšie zdroje

3.

Nepretržitá emailová podpora. V prípade otázok alebo akýchkoľvek nejasností mi píšte. Odpovedám v priebehu niekoľkých hodín.

Štruktúra kurzu

Kurz Perfektné portfólio sa skladá zo 4 kapitol a 27 video-lekcií, v ktorých sa dozviete všetko, aby ste mohli investovať jednoducho, rozumne a lacno.

Informácie o investovaní s praktickými ukážkami a informáciami na jednom mieste.

Som začiatočník, riešim sporenie pre deti na bývanie.Doteraz som investoval cez podielové fondy.Kurz očakávania v podstate splnil. Osobne mi tam však ešte chýba ešte nejaká praktická rada: - ako robiť časový test 1rok pri rebalansovaní čo najjednoduchšie ak napr. pravidelne nakupujeme a pri rebalansovaní potrebujeme predať , - ak máme 1 účet u brokera a viac investičných cieľov s rôznymi horizontmi, ako si to zorganizovať a sledovať - či len v excelovskej tabuľke alebo aj broker ponúka nejaké nástroje, ...Získal som ako začiatočník základné informácie o investovaní s praktickými ukážkami a informáciami na jednom mieste.Kurz odporúčam tým, ktorí si chcú sporiť efektívnejšie a sú schopní a ochotní si nájsť čas na vzdelávanie a jednoduché investovanie cez ETF fondy.

profile-pic
Vladimír

Veľmi sa mi to páčilo.

Som úplný začiatočník, ktorý sa už druhý rok snaží zorientovať v problematike. Chcem začať s investovaním, ale nechcem spraviť zásadnú chybu ( nemám už na to čas, 54 rokov na krku). A tak sa motám v kruhu, bez progresu. Čo chcem investovaním dosiahnuť? Zhodnotiť zarobené peniaze z podnikania, možno časť z toho použiť k dôchodku, zanechať niečo deťom.Vlado, mne sa to veľmi páčilo. Na malom priestore si skoncentroval spústu podstatných informácií, ku ktorým sa síce dostaneš aj inde, ale zaberie to veľa času. Objasnil si mi do veľkej miery technickú stránku veci, výber brokera, vlastnú realizáciu obchodov. Kurz odporúčam podobným ´blúdičom´ ako som ja, tým čo chcú začať. A nemajú šajnu odkiaľ. Určite mojej dcére.

profile-pic
Milan

Najviac mi pomohli najmä praktické ukážky ako otvorenie účtov a riadenie portfólia.

V investovaní som začiatočník, hlavným cieľom je sporenie na dôchodok.Doteraz som investoval najmä cez rôzne správcovské spoločnosti. Popri tom som sa snažil samostatne dohľadávať doplňujúce informácie. Váš kurz ma oslovil najmä zrozumiteľnosťou - bol úplne vhodný aj pre začiatočníkov.Moje očakávania kurz splnil, najmä čo sa týka praktickej časti. Jediný detail, čo ma trošku rušil (iba v niektorých kapitolách) bolo miestami trochu pomalšie resp. obšírne vysvetľovanie, na ktoré sa mi už ťažšie sústredilo. V každom prípade, dalo sa to ošetriť zrýchlením prehrávania, takže nič hrozné :)Najviac mi pomohli najmä praktické ukážky ako otvorenie účtov a riadenie portfólia. Teoretické časti tiež spravené veľmi prehľadne s dôrazom na pár kľúčových informácií. Myslim si, ze teoreticke informacie obsiahnute v kurze su velmi dobre doplnene Vasimi blogmi, ktore idu viac do detailov.Odporúčam najmä začiatočníkom, keďže kurz sa venuje aj úplným základom a je podaný veľmi zrozumiteľne.

profile-pic
Martin

Získajte môj nový kurz Perfektné portfólio a naučíte sa, ako aj vy môžete investovať jednoducho rozumne a lacno. Tak, aby ste dosiahli vaše finančné ciele čo najefektívnejšie.

Kurz si môžete teraz kúpiť len za 197 €.

Často kladené otázky

Ako dlho budem mať prístup ku kurzu?

Potrebujem na kúpu kurzu účet v PayPal?

Ako postupovať pri kúpe kurzu?

>