fbpx

Aj vy môžete investovať jednoducho, rozumne a lacno!

Tiež ste unavení z "poradcov", ktorých jediným cieľom je predať Vám čo najdrahší finančný produkt? Ani vy sa nemôžete zbaviť pocitu, že riešenia, ktoré Vám ponúkajú, sú výhodné skôr pre finančné inštitúcie, ktoré ich zamestnávajú, a nie pre Vás?

Ponúkam skutočne nezávislé investičné konzultácie, počas ktorých nájdeme riešenie, ktoré je výhodné a vhodné pre Vás. Vaše záujmy sú pre mňa prvoradé.

Objednajte si konzultáciu so mnou už dnes, klikom na tlačidlo nižšie.

profile-pic

Konečne mi niekto pomohol.

Marta

Konzultácia splnila moje očakávania ba v niektorých momentoch ich aj prevýšila. Konečne mi niekto pomohol zrozumiteľne utriediť si pojmy. A zároveň načrtol cestu, ktorou by som sa mala vydať ako investor, ktorému záleží na zhodnotení usporených peňazí. Doteraz som nikde nenašla toľko užitočných informácií pohromade, spolu s odpoveďami na moje otázky a ešte k tomu v pohodlí domova.

S čím všetkým Vám viem pomôcť:

Konzultácia so mnou nie je nejaký nezáväzný "pokec", jej výsledkom sú konkrétne riešenia a kroky,  vhodné pre vašu situáciu.

1

Vysvetlenie/Ujasnenie základných princípov

Ako fungujú finančné trhy a čo je dôležité pre úspešné investovanie.

Finančná literatúra a marketingové materiály sú obyčajne plné žargónu a zložitých pojmov, ktoré situáciu skôr zahmlievajú. Na to sa tu nehráme.


Ľudskou rečou Vám vysvetlím základné princípy fungovania finančných trhov a investičných produktov. Je dôležité, aby ste vedeli, do čoho idete.

2

Vytvorenie jednoduchého finančného plánu

Pomôžem Vám stanoviť si realistické investičné ciele.

Zadefinujeme si, čo všetko investovaním chcete dosiahnuť, a kedy.


Pozrieme sa, či sú tieto ciele realistické a vytvoríme plán jednotlivých krokov, ktoré treba urobiť, aby ste ich dosiahli.

3

Posúdenie Vašej aktuálnej situácie

Aktuálny stav Vašich financií je dôležitý vstup pre investičný plán.

Pred tým, než začnete investovať, je dôležité mať v poriadku osobné financie. Ak to tak nie je, povieme si, aké by mali byť ďaľšie kroky


Ak už máte existujúce investície, pozrieme sa na to, ako zapadajú do Vašich plánov a ak bude treba, navrhnem vhodné zmeny.

4

Návrh investičného plánu

Zoznam krokov do čoho a ako investovať.

Pozrieme sa, aká by mala byť štruktúra Vášho portfólia (alokácie do jednotlivých druhov aktív), aby zodpovedala Vášej schopnosti, ochote a potrebe znášať riziko. 


Navrhnem Vám aj spôsob, ako tento investičný plán zrealizovať (výber brokera atď.)

Typy konzultácií, z ktorých si môžete vybrať:

krátka tel. konzultácia

Efektívny spôsob, ako vyriešiť jeden čiastkový problém, alebo získať rýchlu odpoveď na Vašu otázku.

60.00

 • Online stretnutie cez Skype/Wire
 • Trvanie 20 minút
 • V čase, ktorý Vám vyhovuje, z pohodlia Vášho domova
osobná konzultácia

Pre tých, čo uprednostňujú stretnutie "tvárou v  tvár". High-level analýza Vašej situácie a príprava jednoduchého investičného plánu.

120.00

 • Osobné stretnutie v Bratislave
 • Trvanie 45 minút
 • Sumár konzultácie emailom
 • Pozvánky na všetky moje živé webináre v nasledovných 12 mesiacoch

Čo hovoria moji klienti

Najviac sa mi pozdáva váš prístup "keep it simple".

Som podnikateľ. Investovať som začal len v januári 2018, potom ako som si predtým riešil rôzne back-log veci za predchádzajúce obdobie.Investujem samostatne. Kolegovia z US ma do problematiky uvádzali pár rokov predtým, ale až na základe vášho blogu a informácií o dostupnosti brokerage accounts som sa rozhodol začať.Najviac sa mi pozdáva váš prístup keep it simple. A najväčší prínos asi v tom aby som si dal osobný commitment na konkrétne ciele dlhodobé s pravidelnou investíciou. Najviac sa mi pozdavalo ze to neboli zbytocne pouckove bullshits ale tailor-made approach.Kto zvažuje takúto konzultáciu, nech si kompletne prejde všetko na vašom blogu a potom nech sa prípadne s vami stretne.

profile-pic
Miro

Sú to odborné rady

Konzultácia mi pomohla a dozvedel som sa aj nové informácie. Odporúčam. Ide o odborné poradenstvo, žiadne šmelinárstvo ani lobbing nejakeého finančného poradcu pre spriaznené banky a poisťovne. Taktiež sa mi páči, že vždy a všade odporúčate investovať dlhodobo do hodnotných vecí, nie špekulovať s krátkymi obchodmi s cieľom zbohatnúť za noc.

profile-pic
Marek

Verím, že vďaka vám raz investovať začnem, ostáva zbúrať bariéry (v mojej hlave).

Som podnikatel, mala PR agentura, 33 rokovInvestovať som sa predtým pokusal som sa cez eToro, neuspesne :)Verim, ze vdaka vam raz investovat zacnem, ostava zburat bariery (v mojej hlave) a najst spravne casovanie/sposob.Urcite by som konzultáciu odporucil, jediny problem bol v internetovom pripojeni (mozno mojom) a nekvalite spojenia, s ohladom na celkom vazne preberane temy to bol trochu handicap :) Kazdopadne vdaka!

profile-pic
Daniel

Mna osobne presvedčilo to, že je to len konzultácia a nič nepredávate.

Som zamestnanec/kontraktor, mám 33r . Chcem nejako odkladat zvysne peniaze. Momentalne neinvestujem aktivne, ale planujem. Odkladam len peniaze na dochodok do podielovych fondov.Aktuálne mam financneho poradcu. Pouzivam podielove fondy. Hlavny problem po konzultacii s vami vidim vo vysokej cene mojich podielovych fondov.Konzultácia splnila ocakavania, ale aj otvorila dalsie otazniky :-). Najviac som potreboval potvrdit/vyvratit si moje vedomosti. Predsalen tych zdrojov je viacej a nie vzdy ich chapem korektne. Vo svojej strategii pojdem do vacsej diverzifikacie sporenia a zrejme aj zmenim strategiu odkladania penazi na dochodok.Osobne mam rad sa porozpravat s odbornikom v nejakej oblasti, pretoze je to zvacsa rychlejsie ako si hladat cestu sam v spleti vsetkych roznych zdrojov a protirecivych nazorov. Samozrejme je tu vzdy riziko biasu odbornika a aj jeho motivacie, ktora zvlast vo financnej oblasti nemusi byt celkom zistna. Mna osobne presvedcilo to ze je to len konzultacia a nic nepredavate. To co ste vraveli/resp. pisete na blogu mi davalo zmysel. Samozrejme o vysledkoch sa mozeme bavit az na konci a spatne po vela rokoch. Ale je dobre vediet aspon co robim, preco to robim a preco a na zaklade akych informacii som sa rozhodol.

profile-pic
Tomáš

Typy konzultácií, z ktorých si môžete vybrať:

krátka tel. konzultácia

Efektívny spôsob, ako vyriešiť jeden čiastkový problém, alebo získať rýchlu odpoveď na Vašu otázku.

60.00

 • Online stretnutie cez Skype/Wire
 • Trvanie 20 minút
 • V čase, ktorý Vám vyhovuje, z pohodlia Vášho domova
osobná konzultácia

Pre tých, čo uprednostňujú stretnutie "tvárou v  tvár". High-level analýza Vašej situácie a príprava jednoduchého investičného plánu.

120.00

 • Osobné stretnutie v Bratislave
 • Trvanie 45 minút
 • Sumár konzultácie emailom
 • Pozvánky na všetky moje živé webináre v nasledovných 12 mesiacoch

Často kladené otázky:

Potrebujem mať účet v PayPal, ak si chcem objednať konzultáciu?

Nie, nepotrebujete. Stačí Vám karta. Po vyplnení všetkých povinných polí kliknite na gombík "Pay Now", čím sa dostanete na stránku paypal. Ignorujte gombík "Log In" a kliknite na možnosť "Pay with a credit card" alebo "Zaplatiť kartou".

Konzultáciu som zaplatila. Čo teraz?

Dostanete do emailu potvrdenie o platbe (z PayPal) a potvrdenie o termíne konzultácie odo mňa. Takisto Vám príde ešte pripomienka pred termínom nášho stretnutia, ale odporúčam zadať ju do Vášho kalendára. V deň stretnutia buď prídete v Bratislave za mnou, alebo sa spojíme online.

Kde prebiehajú osobné konzultácie?

Stretneme sa v Bratislave v priestoroch Finaxu, Bajkalská 19B, je to budova business centra Rosum. Parkovanie je k dispozícii v garáži v budove. Ak používate GPS, zadajte číslo budov ako 198. 

Online konzultácie prebiehajú len cez Skype?

Nie, môžeme použiť aj inú platformu - Wire, Facetime, alebo aj obyčajný telefón. Ideálne by bolo, aby sme mohli zdielať obrazovku počítača - budem Vám zrejme chcieť ukázať nejaké grafy alebo dáta. Skype to umožňuje.

>