fbpx

Poraďte sa so mnou, ako čo najefejtívnejšie dosiahnuť VAŠE finančné ciele!

Tiež máte pocit, že cieľom finančného poradenstva je často len predaj čo najdrahšieho produktu?

Počas našej konzultácie zanalyzujeme vašu situáciu, zadefinujeme vaše ciele a nájdeme riešenie, ktoré je výhodné a vhodné pre Vás. Vaše záujmy sú pre mňa prvoradé.

Objednajte si konzultáciu so mnou už dnes, klikom na tlačidlo nižšie.

profile-pic

Sú to odborné rady

Marek

Konzultácia mi pomohla a dozvedel som sa aj nové informácie. Odporúčam. Ide o odborné poradenstvo, žiadne šmelinárstvo ani lobbing nejakeého finančného poradcu pre spriaznené banky a poisťovne. Taktiež sa mi páči, že vždy a všade odporúčate investovať dlhodobo do hodnotných vecí, nie špekulovať s krátkymi obchodmi s cieľom zbohatnúť za noc.

S čím všetkým Vám viem pomôcť:

Konzultácia so mnou nie je nejaký nezáväzný "pokec", jej výsledkom sú konkrétne riešenia a kroky,  vhodné pre vašu situáciu.

1

Vysvetlenie/Ujasnenie základných princípov

Ako fungujú finančné trhy a čo je dôležité pre úspešné investovanie.

Finančná literatúra a marketingové materiály sú obyčajne plné žargónu a zložitých pojmov, ktoré situáciu skôr zahmlievajú. Na to sa tu nehráme.


Ľudskou rečou Vám vysvetlím základné princípy fungovania finančných trhov a investičných produktov. Je dôležité, aby ste vedeli, do čoho idete.

2

Vytvorenie jednoduchého finančného plánu

Pomôžem Vám stanoviť si realistické investičné ciele.

Zadefinujeme si, čo všetko investovaním chcete dosiahnuť, a kedy.


Pozrieme sa, či sú tieto ciele realistické a vytvoríme plán jednotlivých krokov, ktoré treba urobiť, aby ste ich dosiahli.

3

Posúdenie Vašej aktuálnej situácie

Aktuálny stav Vašich financií je dôležitý vstup pre investičný plán.

Pred tým, než začnete investovať, je dôležité mať v poriadku osobné financie. Ak to tak nie je, povieme si, aké by mali byť ďaľšie kroky


Ak už máte existujúce investície, pozrieme sa na to, ako zapadajú do Vašich plánov a ak bude treba, navrhnem vhodné zmeny.

4

Návrh investičného plánu

Zoznam krokov do čoho a ako investovať.

Pozrieme sa, aká by mala byť štruktúra Vášho portfólia (alokácie do jednotlivých druhov aktív), aby zodpovedala Vášej schopnosti, ochote a potrebe znášať riziko. 


Navrhnem Vám aj spôsob, ako tento investičný plán zrealizovať (výber brokera atď.)

Typy konzultácií, z ktorých si môžete vybrať:

krátka tel. konzultácia

Efektívny spôsob, ako vyriešiť jeden čiastkový problém, alebo získať rýchlu odpoveď na Vašu otázku.

72.00

 • Online stretnutie cez Zoom
 • Trvanie 20 minút
 • V čase, ktorý Vám vyhovuje, z pohodlia Vášho domova
osobná konzultácia

Pre tých, čo uprednostňujú stretnutie "tvárou v  tvár". High-level analýza Vašej situácie a príprava jednoduchého investičného plánu.

144.00

 • Osobné stretnutie v Bratislave
 • Trvanie 45 minút
 • Sumár konzultácie emailom
 • Pozvánky na všetky moje živé webináre v nasledovných 12 mesiacoch

Čo hovoria moji klienti

Som zamestnanec, chystám sa začať s investovanímInvestoval som v podielových fondochChcem začať s investovaním, ale vzhľadom k môjmu veku váham a rozmýšľam aj nad inými alternatívamiKonzultácia bola pre mna určite prínosom, pre základne zorintovanie sa v možnostiach investovania

profile-pic
Oliver

Treba si dobre premyslieť, čo chcete riešiť

Som momentálne zamestnanec (je možné že sa to do roka dvoch zmení), mám 43 rokov a investovaniu som sa doteraz venoval iba okrajovo mam zainvestovane do klasických podidelových fondov. O tom sme sa bavili na osobnej konzultacii a idem to vybrať odtiaľ.Mal som doteraz niekoľko "fin. poradcov" ale klasicky riešili vačšinou všetko cez poistky. Sám som investoval do podielových a v minulosti aj do korunového a a zmiešaného fondu tie dačo zarobii ale jeden dlhodobo nie, tiež sme sa o tom bavili na osobnej konzultacii.Hlavný prínos bol možno stretnutie s Vami ako s človekom ktorý sa venuje investovaniu a píše super príspevky na blogu na internete, ktoré som si predtým čítal a na stretnutí sa viac menej potvrdilo to čo som v princípe mal prečítané od Vás na blogoch. možno bola aj moja chyba, že som nebol možno až tak pripravený na stretnutie s otázkami, lebo som v tom týždni nejak nestíhal niektoré veci, kde aj na stretnutie s Vami som prišiel trošku neskoro, priamo z terénu čo sa ospravedlňujem. trošku som bol prekvapený z toho, že by sa mal človek zamerať skôr na seba a nie na deti, čo v istej miere sta mal pravdu, ale na druhej strane moji rodičia nám odkladali peniaze priebežne po troche a už keď sme mali viac ako tušim 15 rokov tak sme si svoje peniaze nasporene vďakak rodičom spoluviedli, respektíve som vedel koľko mám peňazí na sporení ako sa to zvyšuje....a že keď budem starší tak mám už nejaký základ..... (výsledok je to že som získal vzťah k peniazom neutrácal som na blbosti ale som sa snažil si stále šetriť a vedel som že nejaký základ už mám lebo som túžil mať vlastný dom a rodinu, čo dnes mám a nemám žiadne dlhy a úvery).Určite by som mu odporučil stretnutie s Vami ale aby si hlavne dobre premyslel čo chce riešiť aby to bola konkrétnejšia vec a nie niečo obšírne lebo za 45 min sa toho nedá až tak veľa poriešiť si myslím a aby si prečítal vaše blogy aby mal predstavu čomu sa aj Vy venujete.... ja osobne som poslal linky na Váše blogy svojmu bratovi aby si prečítal veci, ktoré píšete. čo sa týka 120 euro na 45 minút je pekný peniaz z hľadiska klienta, ale som si povedal, že som už zaplatil veľa poplatkov a blbostí a 120 euro ma nezachráni a je tu predpoklad, že aj keď sa nič nové nedozviem, tak nevadí. na druhej strane z Vážho pohľadu vedomosti ktoré máte neprišli sami od seba ale ste musel vynaložiť veľa energie aby ste vedomosti ktoré máte dosiahol.... takže v tomto smere je to OK.

profile-pic
Marek

Konečne mi niekto pomohol.

Konzultácia splnila moje očakávania ba v niektorých momentoch ich aj prevýšila. Konečne mi niekto pomohol zrozumiteľne utriediť si pojmy. A zároveň načrtol cestu, ktorou by som sa mala vydať ako investor, ktorému záleží na zhodnotení usporených peňazí. Doteraz som nikde nenašla toľko užitočných informácií pohromade, spolu s odpoveďami na moje otázky a ešte k tomu v pohodlí domova.

profile-pic
Marta

Pri konzultacii s PSČ nepredáva žiadny produkt.

Som zamestnanec. Rozmýšľam o investovaní.Pred časom som mal podielové fondy. Po čase ked som videl vývoj, všetko som zrušil. Samozrejme nahovoril má finančný poradca. Nechal som sa nahovoriť. Dnes už by som to nespravil.Uistil som sa v jednochom postupe, pre investovanie o ktorom sa na blogu píše.Kto skúšal podielové fondy, alebo podobne produkty, nech sa pozrie aké poplatky platil. Informácie majú v dnešnej dobe hodnotu. V banke, poisťovni , u finančných poradcov (predajcov produktov) a v ostatných Fín. Inštitúciách na Vas zarobia a ani Vám nedajú ziadny iný názor. Predávajú svoj produkt z ktorého majú iste svoje poplatky. Pri konzultacii s PSČ nepredáva žiadny produkt. Lepšia zaplatená nezávislá konzultacia ako na prvý pohľad zdarma finančný poradca ktory tlači do produktov z ktorých má svoj podiel - takze si ho vlastne skryto zaplatíte.

profile-pic
Jozef

Typy konzultácií, z ktorých si môžete vybrať:

krátka tel. konzultácia

Efektívny spôsob, ako vyriešiť jeden čiastkový problém, alebo získať rýchlu odpoveď na Vašu otázku.

72.00

 • Online stretnutie cez Zoom
 • Trvanie 20 minút
 • V čase, ktorý Vám vyhovuje, z pohodlia Vášho domova
osobná konzultácia

Pre tých, čo uprednostňujú stretnutie "tvárou v  tvár". High-level analýza Vašej situácie a príprava jednoduchého investičného plánu.

144.00

 • Osobné stretnutie v Bratislave
 • Trvanie 45 minút
 • Sumár konzultácie emailom
 • Pozvánky na všetky moje živé webináre v nasledovných 12 mesiacoch

Často kladené otázky:

Potrebujem mať účet v PayPal, ak si chcem objednať konzultáciu?

Nie, nepotrebujete. Stačí Vám karta. Po vyplnení všetkých povinných polí kliknite na gombík "Pay Now", čím sa dostanete na stránku paypal. Ignorujte gombík "Log In" a kliknite na možnosť "Pay with a credit card" alebo "Zaplatiť kartou".

Konzultáciu som zaplatila. Čo teraz?

Dostanete do emailu potvrdenie o platbe (z PayPal) a potvrdenie o termíne konzultácie odo mňa. Takisto Vám príde ešte pripomienka pred termínom nášho stretnutia, ale odporúčam zadať ju do Vášho kalendára. V deň stretnutia buď prídete v Bratislave za mnou, alebo sa spojíme online.

Kde prebiehajú osobné konzultácie?

Stretneme sa v Bratislave v priestoroch Finaxu, Bajkalská 19B, je to budova business centra Rosum. Parkovanie je k dispozícii v garáži v budove. Ak používate GPS, zadajte číslo budov ako 198. 

Online konzultácie prebiehajú len cez Skype?

Nie, môžeme použiť aj inú platformu - Wire, Facetime, alebo aj obyčajný telefón. Ideálne by bolo, aby sme mohli zdielať obrazovku počítača - budem Vám zrejme chcieť ukázať nejaké grafy alebo dáta. Skype to umožňuje.

>