fbpx

Aj vy môžete investovať jednoducho, rozumne a lacno!

Tiež ste unavení z "poradcov", ktorých jediným cieľom je predať Vám čo najdrahší finančný produkt? Ani vy sa nemôžete zbaviť pocitu, že riešenia, ktoré Vám ponúkajú, sú výhodné skôr pre finančné inštitúcie, ktoré ich zamestnávajú, a nie pre Vás?

Ponúkam skutočne nezávislé investičné konzultácie, počas ktorých nájdeme riešenie, ktoré je výhodné a vhodné pre Vás. Vaše záujmy sú pre mňa prvoradé.

Objednajte si konzultáciu so mnou už dnes, klikom na tlačidlo nižšie.

profile-pic

Sú to odborné rady

Marek

Konzultácia mi pomohla a dozvedel som sa aj nové informácie. Odporúčam. Ide o odborné poradenstvo, žiadne šmelinárstvo ani lobbing nejakeého finančného poradcu pre spriaznené banky a poisťovne. Taktiež sa mi páči, že vždy a všade odporúčate investovať dlhodobo do hodnotných vecí, nie špekulovať s krátkymi obchodmi s cieľom zbohatnúť za noc.

S čím všetkým Vám viem pomôcť:

Konzultácia so mnou nie je nejaký nezáväzný "pokec", jej výsledkom sú konkrétne riešenia a kroky,  vhodné pre vašu situáciu.

1

Vysvetlenie/Ujasnenie základných princípov

Ako fungujú finančné trhy a čo je dôležité pre úspešné investovanie.

Finančná literatúra a marketingové materiály sú obyčajne plné žargónu a zložitých pojmov, ktoré situáciu skôr zahmlievajú. Na to sa tu nehráme.


Ľudskou rečou Vám vysvetlím základné princípy fungovania finančných trhov a investičných produktov. Je dôležité, aby ste vedeli, do čoho idete.

2

Vytvorenie jednoduchého finančného plánu

Pomôžem Vám stanoviť si realistické investičné ciele.

Zadefinujeme si, čo všetko investovaním chcete dosiahnuť, a kedy.


Pozrieme sa, či sú tieto ciele realistické a vytvoríme plán jednotlivých krokov, ktoré treba urobiť, aby ste ich dosiahli.

3

Posúdenie Vašej aktuálnej situácie

Aktuálny stav Vašich financií je dôležitý vstup pre investičný plán.

Pred tým, než začnete investovať, je dôležité mať v poriadku osobné financie. Ak to tak nie je, povieme si, aké by mali byť ďaľšie kroky


Ak už máte existujúce investície, pozrieme sa na to, ako zapadajú do Vašich plánov a ak bude treba, navrhnem vhodné zmeny.

4

Návrh investičného plánu

Zoznam krokov do čoho a ako investovať.

Pozrieme sa, aká by mala byť štruktúra Vášho portfólia (alokácie do jednotlivých druhov aktív), aby zodpovedala Vášej schopnosti, ochote a potrebe znášať riziko. 


Navrhnem Vám aj spôsob, ako tento investičný plán zrealizovať (výber brokera atď.)

Typy konzultácií, z ktorých si môžete vybrať:

krátka tel. konzultácia

Efektívny spôsob, ako vyriešiť jeden čiastkový problém, alebo získať rýchlu odpoveď na Vašu otázku.

60.00

 • Online stretnutie cez Skype/Wire
 • Trvanie 20 minút
 • V čase, ktorý Vám vyhovuje, z pohodlia Vášho domova
osobná konzultácia

Pre tých, čo uprednostňujú stretnutie "tvárou v  tvár". High-level analýza Vašej situácie a príprava jednoduchého investičného plánu.

120.00

 • Osobné stretnutie v Bratislave
 • Trvanie 45 minút
 • Sumár konzultácie emailom
 • Pozvánky na všetky moje živé webináre v nasledovných 12 mesiacoch

Čo hovoria moji klienti

Som zamestnanec, mam 31. Este neinvestujem ale uvazujem nad tym uz asi 2 roky. Chcem zacat invstovat lebo je to podla mojej mienky najefektivnejsi sposob uschovy a zhodnotenia penazi z dlhodobeho hladiska. Moj ciel je mam financnu volnost skor ako statny dochodok.Nemam ziadneho investicneho poradcu. Este som neinvestoval. Cital som niekolko blogov ktore sa zaoberaju osobnymi financiami na profesionalnejsej urovni.Hlavny problem zacat som videl v neistote. Nevedel som poriadne ako zacat. Mal som daco (podla mojho nazoru dost ale konzultacia s Vami mi napravila mienku) nacitane ale nevedel som prakticky ako zacat a vsetky vedomosti co som mal boli od ludi co pisu blogy a rady. Nikdy som ziadneho nestretol a nikdy som osobne nestretol nikoho kto by investoval cez ETF dlhodobo. Chybal mi realny zivy dokaz ze investovanie cez ETF je skutocna vec. Potreboval som trochu aj motivacne 'postrcenie' ze je OK takuto vec urobit. Takisto vela som mal nacitane z americkeho prostredia a prakticke rady z tych zdrojov su v nasom kontexte nepouzitelne.Ze sa to oplati. Hodina bola nevyhnutna na ziskanie obrazu. Nech si pripravi realne predstavy co chce dosiahnut. Nech si nacita co najviac pred konzultaciou a pripravi si otazky na veci ktorym nerozumie.

profile-pic
Jaroslav

Konečne mi niekto pomohol.

Konzultácia splnila moje očakávania ba v niektorých momentoch ich aj prevýšila. Konečne mi niekto pomohol zrozumiteľne utriediť si pojmy. A zároveň načrtol cestu, ktorou by som sa mala vydať ako investor, ktorému záleží na zhodnotení usporených peňazí. Doteraz som nikde nenašla toľko užitočných informácií pohromade, spolu s odpoveďami na moje otázky a ešte k tomu v pohodlí domova.

profile-pic
Marta

Som zamestnaný vo svojej firme /podnikateľ / Už investujem,Nemám inv poradcu Investujem podielové fondy, termínované vkladySplnila očakávania . Investujem vo finaxeAk máš seriózny záujem investovať tak konzultacia je prinosom....

profile-pic
Zdeno

Páčilo sa mi, že ste sa fakt vžili do mojej situácie.

Som zamestnanec, 39 rokov, rád by som si investovaním vybudoval zdroj pasívneho príjmu. Investovanie som začal pred 2 rokmi.Investovanie som začal podielovými fondami, ktoré mi ponúkol "investičný poradca". Keď som ale po čase vyjadril nespokojnosť, že poplatky mi dosť žerú tie zisky, tak mi len povedali, že to je cena za "bezpečie", v ktorom moje investované peniaze sú. V tomto som videl hlavný problém a odvtedy investujem samostatne.Bolo to viac než čo som očakával; páčilo sa mi, že ste sa fakt vžili do mojej situácie a konštruktívne ste pristúpili k cieľom, ktoré som si ja sám zadal. Potvrdili ste mi, že výber fondu, aj výber online brokera som spravil obozretne a pomohli ste mi vidieť svoj finančný plán v reálnom svetle - napr. že náklady ľudí nezvyknú časom moc klesať, alebo že pôvodný plán potrebujem trocha upraviť, aby som maximalizoval svoju šancu uspieť. Na základe konzultácie napríklad idem pridať dlhopisy do svojho portfólia.Kto konzultáciu zvažuje, poviem toľko - radšej venovať honorár 120€ niekomu teraz, než byť off-the-track s investovaním dlhé desaťročia a potom znášať dôsledky až vtedy, keď už je neskoro hocičo korigovať. Navyše tie peniaze idú človeku, ktorý mi nechce predať žiadny produkt, ale naopak, ktorý ma už svojím blogom *zadarmo* naučil veľa vecí o investovaní tak či tak.

profile-pic
Attila

Typy konzultácií, z ktorých si môžete vybrať:

krátka tel. konzultácia

Efektívny spôsob, ako vyriešiť jeden čiastkový problém, alebo získať rýchlu odpoveď na Vašu otázku.

60.00

 • Online stretnutie cez Skype/Wire
 • Trvanie 20 minút
 • V čase, ktorý Vám vyhovuje, z pohodlia Vášho domova
osobná konzultácia

Pre tých, čo uprednostňujú stretnutie "tvárou v  tvár". High-level analýza Vašej situácie a príprava jednoduchého investičného plánu.

120.00

 • Osobné stretnutie v Bratislave
 • Trvanie 45 minút
 • Sumár konzultácie emailom
 • Pozvánky na všetky moje živé webináre v nasledovných 12 mesiacoch

Často kladené otázky:

Potrebujem mať účet v PayPal, ak si chcem objednať konzultáciu?

Nie, nepotrebujete. Stačí Vám karta. Po vyplnení všetkých povinných polí kliknite na gombík "Pay Now", čím sa dostanete na stránku paypal. Ignorujte gombík "Log In" a kliknite na možnosť "Pay with a credit card" alebo "Zaplatiť kartou".

Konzultáciu som zaplatila. Čo teraz?

Dostanete do emailu potvrdenie o platbe (z PayPal) a potvrdenie o termíne konzultácie odo mňa. Takisto Vám príde ešte pripomienka pred termínom nášho stretnutia, ale odporúčam zadať ju do Vášho kalendára. V deň stretnutia buď prídete v Bratislave za mnou, alebo sa spojíme online.

Kde prebiehajú osobné konzultácie?

Stretneme sa v Bratislave v priestoroch Finaxu, Bajkalská 19B, je to budova business centra Rosum. Parkovanie je k dispozícii v garáži v budove. Ak používate GPS, zadajte číslo budov ako 198. 

Online konzultácie prebiehajú len cez Skype?

Nie, môžeme použiť aj inú platformu - Wire, Facetime, alebo aj obyčajný telefón. Ideálne by bolo, aby sme mohli zdielať obrazovku počítača - budem Vám zrejme chcieť ukázať nejaké grafy alebo dáta. Skype to umožňuje.

>