fbpx

Aj vy môžete investovať jednoducho, rozumne a lacno!

Tiež ste unavení z "poradcov", ktorých jediným cieľom je predať Vám čo najdrahší finančný produkt? Ani vy sa nemôžete zbaviť pocitu, že riešenia, ktoré Vám ponúkajú, sú výhodné skôr pre finančné inštitúcie, ktoré ich zamestnávajú, a nie pre Vás?

Ponúkam skutočne nezávislé investičné konzultácie, počas ktorých nájdeme riešenie, ktoré je výhodné a vhodné pre Vás. Vaše záujmy sú pre mňa prvoradé.

Objednajte si konzultáciu so mnou už dnes, klikom na tlačidlo nižšie.

profile-pic

Sú to odborné rady

Marek

Konzultácia mi pomohla a dozvedel som sa aj nové informácie. Odporúčam. Ide o odborné poradenstvo, žiadne šmelinárstvo ani lobbing nejakeého finančného poradcu pre spriaznené banky a poisťovne. Taktiež sa mi páči, že vždy a všade odporúčate investovať dlhodobo do hodnotných vecí, nie špekulovať s krátkymi obchodmi s cieľom zbohatnúť za noc.

S čím všetkým Vám viem pomôcť:

Konzultácia so mnou nie je nejaký nezáväzný "pokec", jej výsledkom sú konkrétne riešenia a kroky,  vhodné pre vašu situáciu.

1

Vysvetlenie/Ujasnenie základných princípov

Ako fungujú finančné trhy a čo je dôležité pre úspešné investovanie.

Finančná literatúra a marketingové materiály sú obyčajne plné žargónu a zložitých pojmov, ktoré situáciu skôr zahmlievajú. Na to sa tu nehráme.


Ľudskou rečou Vám vysvetlím základné princípy fungovania finančných trhov a investičných produktov. Je dôležité, aby ste vedeli, do čoho idete.

2

Vytvorenie jednoduchého finančného plánu

Pomôžem Vám stanoviť si realistické investičné ciele.

Zadefinujeme si, čo všetko investovaním chcete dosiahnuť, a kedy.


Pozrieme sa, či sú tieto ciele realistické a vytvoríme plán jednotlivých krokov, ktoré treba urobiť, aby ste ich dosiahli.

3

Posúdenie Vašej aktuálnej situácie

Aktuálny stav Vašich financií je dôležitý vstup pre investičný plán.

Pred tým, než začnete investovať, je dôležité mať v poriadku osobné financie. Ak to tak nie je, povieme si, aké by mali byť ďaľšie kroky


Ak už máte existujúce investície, pozrieme sa na to, ako zapadajú do Vašich plánov a ak bude treba, navrhnem vhodné zmeny.

4

Návrh investičného plánu

Zoznam krokov do čoho a ako investovať.

Pozrieme sa, aká by mala byť štruktúra Vášho portfólia (alokácie do jednotlivých druhov aktív), aby zodpovedala Vášej schopnosti, ochote a potrebe znášať riziko. 


Navrhnem Vám aj spôsob, ako tento investičný plán zrealizovať (výber brokera atď.)

Typy konzultácií, z ktorých si môžete vybrať:

krátka tel. konzultácia

Efektívny spôsob, ako vyriešiť jeden čiastkový problém, alebo získať rýchlu odpoveď na Vašu otázku.

60.00

 • Online stretnutie cez Skype/Wire
 • Trvanie 20 minút
 • V čase, ktorý Vám vyhovuje, z pohodlia Vášho domova
osobná konzultácia

Pre tých, čo uprednostňujú stretnutie "tvárou v  tvár". High-level analýza Vašej situácie a príprava jednoduchého investičného plánu.

120.00

 • Osobné stretnutie v Bratislave
 • Trvanie 45 minút
 • Sumár konzultácie emailom
 • Pozvánky na všetky moje živé webináre v nasledovných 12 mesiacoch

Čo hovoria moji klienti

Zivnostnik, 24 rokov, chcem investovat aby mnou nahromadene prostriedky produkovali dalsiu hodnotu, zatial som investoval do bankovych fondov a kryptomienbankove fondy - problem s vysokymi poplatkami, kryptomeny - problem s vysokou volatalitou, investicia bliziaca sa ku gamblinguJednak mi potvrdila to co som uz vedel ale dozvedel som sa aj nove informacie, napriklad ze minimalny poplatok pri nakupe cez brokera sa pocita pre kazdy fond zvlast, lebo ide o viacero nakupov. Moja predosla predstava bola, ze investujem sumu ktoru rozdelim do roznych fondov na jeden nakup.Odporucil by som mu, ze ide o odborne poradenstvo, ziadne smelinarstvo ani lobbing nejakeho financneho poradcu pre spriaznene banky a poistovne. Taktiez sa mi paci, ze vzdy a vsade odporucate intestovat dlhodobo do hodnotnych veci, nie spekulovat s kratkymi obchodmi s cielom zbohatnut za noc (co by bolo fajn ale svet je taky ze malokomu sa to podari).

profile-pic
Marek

Pomohli ste mi v tom, že už viem, do čoho investovať.

Som zamestnanec.Mam 50 zial bohu?.Zacal som investovat v LYNX vdaka Vladimirovi z PSC.Predtym néz som sa narazil na Vas PSC som skusal investovat cez PlanB.Ale samozrejme som na tom prerobil.Teraz skusaju moje Peniaze dostat naspat cez sud,comu vobec neverim.Potom som mal peniaze len tak v banke lebo som ich nechcel dat na 0,5percentovy urok.Pomohli ste mi v tom ze uz viem do coho investovat.ETF my vyhovuje lebo nemusim stale byt pred pocitacom.Ako som Vám povedal rozmyslam nad dlhodobou investiciou.Ci ste my pomohli,budem vediet za 20-30 rokov??‍♀️.Ale v kazdom pade skusim Vasu Radu a budem investovat do IWDA.Ked to vyjde mate u mna flasu schladeneho JACK Black.Ja som si objednal konzultaciu prave preto lebo som sí nebol isty do coho mam investovat.Vladimir my vysvetlil veci ktore by ma nenapadli a skusil my fakt vysvetlit aj rizika tohto investovania bez skraslovania.Kvoli Jeho E-mailom som sa rozhodol investovat,vypytal som jeho nazor na moje moznosti na moje investovanie a sí myslim ze odbornejsieho a nezaujatejsieho cloveka by som nenasiel nikde inde.

profile-pic
Gyula

Konečne mi niekto pomohol.

Konzultácia splnila moje očakávania ba v niektorých momentoch ich aj prevýšila. Konečne mi niekto pomohol zrozumiteľne utriediť si pojmy. A zároveň načrtol cestu, ktorou by som sa mala vydať ako investor, ktorému záleží na zhodnotení usporených peňazí. Doteraz som nikde nenašla toľko užitočných informácií pohromade, spolu s odpoveďami na moje otázky a ešte k tomu v pohodlí domova.

profile-pic
Marta

Treba si dobre premyslieť, čo chcete riešiť

Som momentálne zamestnanec (je možné že sa to do roka dvoch zmení), mám 43 rokov a investovaniu som sa doteraz venoval iba okrajovo mam zainvestovane do klasických podidelových fondov. O tom sme sa bavili na osobnej konzultacii a idem to vybrať odtiaľ.Mal som doteraz niekoľko "fin. poradcov" ale klasicky riešili vačšinou všetko cez poistky. Sám som investoval do podielových a v minulosti aj do korunového a a zmiešaného fondu tie dačo zarobii ale jeden dlhodobo nie, tiež sme sa o tom bavili na osobnej konzultacii.Hlavný prínos bol možno stretnutie s Vami ako s človekom ktorý sa venuje investovaniu a píše super príspevky na blogu na internete, ktoré som si predtým čítal a na stretnutí sa viac menej potvrdilo to čo som v princípe mal prečítané od Vás na blogoch. možno bola aj moja chyba, že som nebol možno až tak pripravený na stretnutie s otázkami, lebo som v tom týždni nejak nestíhal niektoré veci, kde aj na stretnutie s Vami som prišiel trošku neskoro, priamo z terénu čo sa ospravedlňujem. trošku som bol prekvapený z toho, že by sa mal človek zamerať skôr na seba a nie na deti, čo v istej miere sta mal pravdu, ale na druhej strane moji rodičia nám odkladali peniaze priebežne po troche a už keď sme mali viac ako tušim 15 rokov tak sme si svoje peniaze nasporene vďakak rodičom spoluviedli, respektíve som vedel koľko mám peňazí na sporení ako sa to zvyšuje....a že keď budem starší tak mám už nejaký základ..... (výsledok je to že som získal vzťah k peniazom neutrácal som na blbosti ale som sa snažil si stále šetriť a vedel som že nejaký základ už mám lebo som túžil mať vlastný dom a rodinu, čo dnes mám a nemám žiadne dlhy a úvery).Určite by som mu odporučil stretnutie s Vami ale aby si hlavne dobre premyslel čo chce riešiť aby to bola konkrétnejšia vec a nie niečo obšírne lebo za 45 min sa toho nedá až tak veľa poriešiť si myslím a aby si prečítal vaše blogy aby mal predstavu čomu sa aj Vy venujete.... ja osobne som poslal linky na Váše blogy svojmu bratovi aby si prečítal veci, ktoré píšete. čo sa týka 120 euro na 45 minút je pekný peniaz z hľadiska klienta, ale som si povedal, že som už zaplatil veľa poplatkov a blbostí a 120 euro ma nezachráni a je tu predpoklad, že aj keď sa nič nové nedozviem, tak nevadí. na druhej strane z Vážho pohľadu vedomosti ktoré máte neprišli sami od seba ale ste musel vynaložiť veľa energie aby ste vedomosti ktoré máte dosiahol.... takže v tomto smere je to OK.

profile-pic
Marek

Typy konzultácií, z ktorých si môžete vybrať:

krátka tel. konzultácia

Efektívny spôsob, ako vyriešiť jeden čiastkový problém, alebo získať rýchlu odpoveď na Vašu otázku.

60.00

 • Online stretnutie cez Skype/Wire
 • Trvanie 20 minút
 • V čase, ktorý Vám vyhovuje, z pohodlia Vášho domova
osobná konzultácia

Pre tých, čo uprednostňujú stretnutie "tvárou v  tvár". High-level analýza Vašej situácie a príprava jednoduchého investičného plánu.

120.00

 • Osobné stretnutie v Bratislave
 • Trvanie 45 minút
 • Sumár konzultácie emailom
 • Pozvánky na všetky moje živé webináre v nasledovných 12 mesiacoch

Často kladené otázky:

Potrebujem mať účet v PayPal, ak si chcem objednať konzultáciu?

Nie, nepotrebujete. Stačí Vám karta. Po vyplnení všetkých povinných polí kliknite na gombík "Pay Now", čím sa dostanete na stránku paypal. Ignorujte gombík "Log In" a kliknite na možnosť "Pay with a credit card" alebo "Zaplatiť kartou".

Konzultáciu som zaplatila. Čo teraz?

Dostanete do emailu potvrdenie o platbe (z PayPal) a potvrdenie o termíne konzultácie odo mňa. Takisto Vám príde ešte pripomienka pred termínom nášho stretnutia, ale odporúčam zadať ju do Vášho kalendára. V deň stretnutia buď prídete v Bratislave za mnou, alebo sa spojíme online.

Kde prebiehajú osobné konzultácie?

Stretneme sa v Bratislave v priestoroch Finaxu, Bajkalská 19B, je to budova business centra Rosum. Parkovanie je k dispozícii v garáži v budove. Ak používate GPS, zadajte číslo budov ako 198. 

Online konzultácie prebiehajú len cez Skype?

Nie, môžeme použiť aj inú platformu - Wire, Facetime, alebo aj obyčajný telefón. Ideálne by bolo, aby sme mohli zdielať obrazovku počítača - budem Vám zrejme chcieť ukázať nejaké grafy alebo dáta. Skype to umožňuje.

>