fbpx

Aj vy môžete investovať jednoducho, rozumne a lacno!

Tiež ste unavení z "poradcov", ktorých jediným cieľom je predať Vám čo najdrahší finančný produkt? Ani vy sa nemôžete zbaviť pocitu, že riešenia, ktoré Vám ponúkajú, sú výhodné skôr pre finančné inštitúcie, ktoré ich zamestnávajú, a nie pre Vás?

Ponúkam skutočne nezávislé investičné konzultácie, počas ktorých nájdeme riešenie, ktoré je výhodné a vhodné pre Vás. Vaše záujmy sú pre mňa prvoradé.

Objednajte si konzultáciu so mnou už dnes, klikom na tlačidlo nižšie.

profile-pic

Konečne mi niekto pomohol.

Marta

Konzultácia splnila moje očakávania ba v niektorých momentoch ich aj prevýšila. Konečne mi niekto pomohol zrozumiteľne utriediť si pojmy. A zároveň načrtol cestu, ktorou by som sa mala vydať ako investor, ktorému záleží na zhodnotení usporených peňazí. Doteraz som nikde nenašla toľko užitočných informácií pohromade, spolu s odpoveďami na moje otázky a ešte k tomu v pohodlí domova.

S čím všetkým Vám viem pomôcť:

Konzultácia so mnou nie je nejaký nezáväzný "pokec", jej výsledkom sú konkrétne riešenia a kroky,  vhodné pre vašu situáciu.

1

Vysvetlenie/Ujasnenie základných princípov

Ako fungujú finančné trhy a čo je dôležité pre úspešné investovanie.

Finančná literatúra a marketingové materiály sú obyčajne plné žargónu a zložitých pojmov, ktoré situáciu skôr zahmlievajú. Na to sa tu nehráme.


Ľudskou rečou Vám vysvetlím základné princípy fungovania finančných trhov a investičných produktov. Je dôležité, aby ste vedeli, do čoho idete.

2

Vytvorenie jednoduchého finančného plánu

Pomôžem Vám stanoviť si realistické investičné ciele.

Zadefinujeme si, čo všetko investovaním chcete dosiahnuť, a kedy.


Pozrieme sa, či sú tieto ciele realistické a vytvoríme plán jednotlivých krokov, ktoré treba urobiť, aby ste ich dosiahli.

3

Posúdenie Vašej aktuálnej situácie

Aktuálny stav Vašich financií je dôležitý vstup pre investičný plán.

Pred tým, než začnete investovať, je dôležité mať v poriadku osobné financie. Ak to tak nie je, povieme si, aké by mali byť ďaľšie kroky


Ak už máte existujúce investície, pozrieme sa na to, ako zapadajú do Vašich plánov a ak bude treba, navrhnem vhodné zmeny.

4

Návrh investičného plánu

Zoznam krokov do čoho a ako investovať.

Pozrieme sa, aká by mala byť štruktúra Vášho portfólia (alokácie do jednotlivých druhov aktív), aby zodpovedala Vášej schopnosti, ochote a potrebe znášať riziko. 


Navrhnem Vám aj spôsob, ako tento investičný plán zrealizovať (výber brokera atď.)

Typy konzultácií, z ktorých si môžete vybrať:

krátka tel. konzultácia

Efektívny spôsob, ako vyriešiť jeden čiastkový problém, alebo získať rýchlu odpoveď na Vašu otázku.

60.00

 • Online stretnutie cez Skype/Wire
 • Trvanie 20 minút
 • V čase, ktorý Vám vyhovuje, z pohodlia Vášho domova
osobná konzultácia

Pre tých, čo uprednostňujú stretnutie "tvárou v  tvár". High-level analýza Vašej situácie a príprava jednoduchého investičného plánu.

120.00

 • Osobné stretnutie v Bratislave
 • Trvanie 45 minút
 • Sumár konzultácie emailom
 • Pozvánky na všetky moje živé webináre v nasledovných 12 mesiacoch

Čo hovoria moji klienti

Treba si dobre premyslieť, čo chcete riešiť

Som momentálne zamestnanec (je možné že sa to do roka dvoch zmení), mám 43 rokov a investovaniu som sa doteraz venoval iba okrajovo mam zainvestovane do klasických podidelových fondov. O tom sme sa bavili na osobnej konzultacii a idem to vybrať odtiaľ.Mal som doteraz niekoľko "fin. poradcov" ale klasicky riešili vačšinou všetko cez poistky. Sám som investoval do podielových a v minulosti aj do korunového a a zmiešaného fondu tie dačo zarobii ale jeden dlhodobo nie, tiež sme sa o tom bavili na osobnej konzultacii.Hlavný prínos bol možno stretnutie s Vami ako s človekom ktorý sa venuje investovaniu a píše super príspevky na blogu na internete, ktoré som si predtým čítal a na stretnutí sa viac menej potvrdilo to čo som v princípe mal prečítané od Vás na blogoch. možno bola aj moja chyba, že som nebol možno až tak pripravený na stretnutie s otázkami, lebo som v tom týždni nejak nestíhal niektoré veci, kde aj na stretnutie s Vami som prišiel trošku neskoro, priamo z terénu čo sa ospravedlňujem. trošku som bol prekvapený z toho, že by sa mal človek zamerať skôr na seba a nie na deti, čo v istej miere sta mal pravdu, ale na druhej strane moji rodičia nám odkladali peniaze priebežne po troche a už keď sme mali viac ako tušim 15 rokov tak sme si svoje peniaze nasporene vďakak rodičom spoluviedli, respektíve som vedel koľko mám peňazí na sporení ako sa to zvyšuje....a že keď budem starší tak mám už nejaký základ..... (výsledok je to že som získal vzťah k peniazom neutrácal som na blbosti ale som sa snažil si stále šetriť a vedel som že nejaký základ už mám lebo som túžil mať vlastný dom a rodinu, čo dnes mám a nemám žiadne dlhy a úvery).Určite by som mu odporučil stretnutie s Vami ale aby si hlavne dobre premyslel čo chce riešiť aby to bola konkrétnejšia vec a nie niečo obšírne lebo za 45 min sa toho nedá až tak veľa poriešiť si myslím a aby si prečítal vaše blogy aby mal predstavu čomu sa aj Vy venujete.... ja osobne som poslal linky na Váše blogy svojmu bratovi aby si prečítal veci, ktoré píšete. čo sa týka 120 euro na 45 minút je pekný peniaz z hľadiska klienta, ale som si povedal, že som už zaplatil veľa poplatkov a blbostí a 120 euro ma nezachráni a je tu predpoklad, že aj keď sa nič nové nedozviem, tak nevadí. na druhej strane z Vážho pohľadu vedomosti ktoré máte neprišli sami od seba ale ste musel vynaložiť veľa energie aby ste vedomosti ktoré máte dosiahol.... takže v tomto smere je to OK.

profile-pic
Marek

Som zamestnanec, chystám sa začať s investovanímInvestoval som v podielových fondochChcem začať s investovaním, ale vzhľadom k môjmu veku váham a rozmýšľam aj nad inými alternatívamiKonzultácia bola pre mna určite prínosom, pre základne zorintovanie sa v možnostiach investovania

profile-pic
Oliver

Páčilo sa mi, že ste sa fakt vžili do mojej situácie.

Som zamestnanec, 39 rokov, rád by som si investovaním vybudoval zdroj pasívneho príjmu. Investovanie som začal pred 2 rokmi.Investovanie som začal podielovými fondami, ktoré mi ponúkol "investičný poradca". Keď som ale po čase vyjadril nespokojnosť, že poplatky mi dosť žerú tie zisky, tak mi len povedali, že to je cena za "bezpečie", v ktorom moje investované peniaze sú. V tomto som videl hlavný problém a odvtedy investujem samostatne.Bolo to viac než čo som očakával; páčilo sa mi, že ste sa fakt vžili do mojej situácie a konštruktívne ste pristúpili k cieľom, ktoré som si ja sám zadal. Potvrdili ste mi, že výber fondu, aj výber online brokera som spravil obozretne a pomohli ste mi vidieť svoj finančný plán v reálnom svetle - napr. že náklady ľudí nezvyknú časom moc klesať, alebo že pôvodný plán potrebujem trocha upraviť, aby som maximalizoval svoju šancu uspieť. Na základe konzultácie napríklad idem pridať dlhopisy do svojho portfólia.Kto konzultáciu zvažuje, poviem toľko - radšej venovať honorár 120€ niekomu teraz, než byť off-the-track s investovaním dlhé desaťročia a potom znášať dôsledky až vtedy, keď už je neskoro hocičo korigovať. Navyše tie peniaze idú človeku, ktorý mi nechce predať žiadny produkt, ale naopak, ktorý ma už svojím blogom *zadarmo* naučil veľa vecí o investovaní tak či tak.

profile-pic
Attila

Konečne mi niekto pomohol.

Som zamestnanec, mám 58 rokov, myšlienkou investovania sa zaoberám posledných asi 5 rokov, keď si prestávam rozumieť s mojou bankou a jej výsledkami v spravovaní mojich fondov. V mojom okolí nenachádzam odbornú pomoc a tak som sa rozhodla pre online poradenstvo.Investovala som zatiaľ iba do podielových fondov prostredníctvom banky a ešte do niekoľkých obrazov výtvarníkov, ktorí sa o dve desaťročia (podľa mojej mienky) stanú slávnymi. Xixi (To by ma tiež zaujímalo, Vladimír, čo si myslíte o investovaní do umenia? Dakedy nabudúce...)Konzultácia splnila moje očakávania ba v niektorých momentoch ich aj prevýšila. Konečne mi niekto pomohol zrozumiteľne utriediť si pojmy. A zároveň načrtol cestu, ktorou by som sa mala vydať ako investor, ktorému záleží na zhodnotení usporených peňazí. Rozumej: nie v banke Samozrejme, chce to aj trocha úsilia a dovzdelávania sa z mojej strany....Nech sa neobáva a ide do toho. Pre mňa bol hodinový videorozhovor optimálny časovo i obsahovo. Doteraz som nikde nenašla toľko užitočných informácií pohromade, spolu s odpoveďami na moje otázky a ešte k tomu v pohodlí domova.

profile-pic
Marta

Typy konzultácií, z ktorých si môžete vybrať:

krátka tel. konzultácia

Efektívny spôsob, ako vyriešiť jeden čiastkový problém, alebo získať rýchlu odpoveď na Vašu otázku.

60.00

 • Online stretnutie cez Skype/Wire
 • Trvanie 20 minút
 • V čase, ktorý Vám vyhovuje, z pohodlia Vášho domova
osobná konzultácia

Pre tých, čo uprednostňujú stretnutie "tvárou v  tvár". High-level analýza Vašej situácie a príprava jednoduchého investičného plánu.

120.00

 • Osobné stretnutie v Bratislave
 • Trvanie 45 minút
 • Sumár konzultácie emailom
 • Pozvánky na všetky moje živé webináre v nasledovných 12 mesiacoch

Často kladené otázky:

Potrebujem mať účet v PayPal, ak si chcem objednať konzultáciu?

Nie, nepotrebujete. Stačí Vám karta. Po vyplnení všetkých povinných polí kliknite na gombík "Pay Now", čím sa dostanete na stránku paypal. Ignorujte gombík "Log In" a kliknite na možnosť "Pay with a credit card" alebo "Zaplatiť kartou".

Konzultáciu som zaplatila. Čo teraz?

Dostanete do emailu potvrdenie o platbe (z PayPal) a potvrdenie o termíne konzultácie odo mňa. Takisto Vám príde ešte pripomienka pred termínom nášho stretnutia, ale odporúčam zadať ju do Vášho kalendára. V deň stretnutia buď prídete v Bratislave za mnou, alebo sa spojíme online.

Kde prebiehajú osobné konzultácie?

Stretneme sa v Bratislave v priestoroch Finaxu, Bajkalská 19B, je to budova business centra Rosum. Parkovanie je k dispozícii v garáži v budove. Ak používate GPS, zadajte číslo budov ako 198. 

Online konzultácie prebiehajú len cez Skype?

Nie, môžeme použiť aj inú platformu - Wire, Facetime, alebo aj obyčajný telefón. Ideálne by bolo, aby sme mohli zdielať obrazovku počítača - budem Vám zrejme chcieť ukázať nejaké grafy alebo dáta. Skype to umožňuje.


>