fbpx

Zistite, do čoho by ste mali investovať!

Zaregistrujte sa k odberu Investičného newslettera, a ako bonus vám pošlem túto e-knihu, z ktorej sa dozviete, ktoré 3 fondy vám stačia na postavenie kvalitného portfólia.

Registráciu môžete kedykoľvek zrušiť. Prečítajte si, ako pracujem s vašimi dátami.

Čo hovoria zaregistrovaní čitatelia

áno, materiál splnil očakávania.

Nečakal som to, emaly sú určite na vyššej úrovni ako je štandard v podobných subscriboch. Mohli by byť aj častejšie.

Registrujte sa, za skúšku nič nedáte.

Adam

Na vaše emaily sa vždy teším!

Ánp, dokument splnil moje očakávania.

Myslžm si, ze tieto informácie sú veľmi užitočné a som veľmi rád, že mi ich posielate, minimálne sa nad nimi zamyslím. Páči sa mi, že pracujete s dátami, faktami a všetky informácie, ktoré púštate do éteru, viete podložiť a dokázať. Na Vaše emaily sa vždy teším.

Povedal by som, že ak sa chce niekto reálne venovať svojej budúcnosti, možnosti investovať, tak nech sa zaregistruje, pretože nič podobné som doteraz nevidel a osobne v tom vidím pridanú hodnotu. Stratiť ozaj nie je čo, získať áno.

Roman

Obsah

Čo v e-knihe nájdete?

Akciové fondy

Kľúčový akciový fond, ktorý by mal tvoriť základ každého portfólia. K tomu 2 alternatívy. Ako  bonus 3 návrhy európskych akciových fondov pre tých, čo chcú investovať viac lokálne.

Dlhopisové fondy

Kľúčový dlhopisový fond. Tento slúži na tlmenie volatility portfólia. K nemu takisto 2 alternatívy.

Detailný popis

Ku každému fondu uvádzam jeho, veľkosť, benchmarkový index, výšku poplatkov, tickery, pod ktorými ho nájdete u svojho brokera a linku na stránku fondu.

O autorovi

Vladimír Jurík

Vladimír je investor, bloger a investičný agent. Investovaniu sa venuje už 25 rokov.  Od roku 2015 píše na túto tému na svojom blogu www.peniazesucas.sk. Vďaka rozumnému investovaniu svojich vlastných prostriedkov sa teraz môže venovať už len tomu, čo ho baví a čo považuje za dôležité. O jeho názoroch na investovanie ste si mohli prečítať aj v Denníku N a časopise Trend.

Zaregistrujte sa a získajte túto e-knihu už dnes

Registráciu môžete kedykoľvek zrušiť. Prečítajte si, ako pracujem s vašimi dátami.>