fbpx

Zistite, do čoho by ste mali investovať!

Zaregistrujte sa k odberu Investičného newslettera, a ako bonus vám pošlem túto e-knihu, z ktorej sa dozviete, ktoré 3 fondy vám stačia na postavenie kvalitného portfólia.

Registráciu môžete kedykoľvek zrušiť. Prečítajte si, ako pracujem s vašimi dátami.

Čo hovoria zaregistrovaní čitatelia

V dokumente som našiel veľa praktických informácií.

Dokument splnil moje očakávania. Našiel som v ňom veľa praktických informácií a pomohol mi k lepsiemu pochopeniu ETF. Práve cez vašu stránku som sa dostal k ETF a zistil, v čom sú výhodné.

Emaily sa mi páčia. Príde mi mail s najnovšími udalosťami zo sveta financií. Veľakrát potom pátram aj na ďalších stránkach a rozširujem si vedomosti.

Rozhodnúť sa kam investovať peniaze je dôležité. Človek nemôže siahnuť po prvom čo mu ponúknu. Táto stránka dáva možnosť porovnať investície do ETF s inými produktami. Keď si človek pozorne prečíta Vaše články, tak získa veľký prehľad o investovaní jeho peňazí. A táto stránka to robí veľmi dobre.

Marek

Ano, je to super

Doporucil by som.

Marian

Obsah

Čo v e-knihe nájdete?

Akciové fondy

Kľúčový akciový fond, ktorý by mal tvoriť základ každého portfólia. K tomu 2 alternatívy. Ako  bonus 3 návrhy európskych akciových fondov pre tých, čo chcú investovať viac lokálne.

Dlhopisové fondy

Kľúčový dlhopisový fond. Tento slúži na tlmenie volatility portfólia. K nemu takisto 2 alternatívy.

Detailný popis

Ku každému fondu uvádzam jeho, veľkosť, benchmarkový index, výšku poplatkov, tickery, pod ktorými ho nájdete u svojho brokera a linku na stránku fondu.

O autorovi

Vladimír Jurík

Vladimír je investor, bloger a investičný agent. Investovaniu sa venuje už 25 rokov.  Od roku 2015 píše na túto tému na svojom blogu www.peniazesucas.sk. Vďaka rozumnému investovaniu svojich vlastných prostriedkov sa teraz môže venovať už len tomu, čo ho baví a čo považuje za dôležité. O jeho názoroch na investovanie ste si mohli prečítať aj v Denníku N a časopise Trend.

Zaregistrujte sa a získajte túto e-knihu už dnes

Registráciu môžete kedykoľvek zrušiť. Prečítajte si, ako pracujem s vašimi dátami.>