fbpx

Zistite, do čoho by ste mali investovať!

Zaregistrujte sa k odberu Investičného newslettera, a ako bonus vám pošlem túto e-knihu, z ktorej sa dozviete, ktoré 3 fondy vám stačia na postavenie kvalitného portfólia.

Registráciu môžete kedykoľvek zrušiť. Prečítajte si, ako pracujem s vašimi dátami.

Čo hovoria zaregistrovaní čitatelia

Áno , veľmi mi to pomohlo orientovať sa v problematike investovania.

Séria je vynikajúca, obsah článkov nie je zbytočne rozsiahly, ale myslím si že obsahuje množstvo užitočných informácii. Frekvencia článkov je podľa môjho názoru v poriadku.

Už som s snažil zopár známym odporučiť Vaše stránky, ale vo väčšine prípadov sa nestretnem s pochopením. Investovaniu zatiaľ ľudia moc nedôverujú.

Rastislav

Tie emaily sú dobré a hlavne edukatívne

Ten dokument mi otvoril oči v niektorých veciach

Nestíham vždy čítať, ale je to veľmi potrebné, musím sa viac ukázniť a venovať článkom viac času - sú dobré a hlavne edukatívne.

Určite sa registrujte :)

Iveta

Obsah

Čo v e-knihe nájdete?

Akciové fondy

Kľúčový akciový fond, ktorý by mal tvoriť základ každého portfólia. K tomu 2 alternatívy. Ako  bonus 3 návrhy európskych akciových fondov pre tých, čo chcú investovať viac lokálne.

Dlhopisové fondy

Kľúčový dlhopisový fond. Tento slúži na tlmenie volatility portfólia. K nemu takisto 2 alternatívy.

Detailný popis

Ku každému fondu uvádzam jeho, veľkosť, benchmarkový index, výšku poplatkov, tickery, pod ktorými ho nájdete u svojho brokera a linku na stránku fondu.

O autorovi

Vladimír Jurík

Vladimír je investor, bloger a investičný agent. Investovaniu sa venuje už 25 rokov.  Od roku 2015 píše na túto tému na svojom blogu www.peniazesucas.sk. Vďaka rozumnému investovaniu svojich vlastných prostriedkov sa teraz môže venovať už len tomu, čo ho baví a čo považuje za dôležité. O jeho názoroch na investovanie ste si mohli prečítať aj v Denníku N a časopise Trend.

Zaregistrujte sa a získajte túto e-knihu už dnes

Registráciu môžete kedykoľvek zrušiť. Prečítajte si, ako pracujem s vašimi dátami.>