Do čoho investovať Basic LP FB

DO ČOHO INVESTOVAŤ – JEDINÉ 3 FONDY, KTORÉ POTREBUJETE

Väčšina investorov má vo svojom portfóliu úplne nevhodné fondy – buď sú príliš drahé, alebo nevhodne alokované, alebo daňovo neefektívne, alebo ich je príliš veľa. Alebo všetko dohromady.

Zaregistrujte sa, a okrem pravidelného Investičného newslettera s informáciami, tipmi a nástrojmi pre lepšie investovanie získate zdarma návod 

  • jediné 3 fondy, ktoré potrebujete na postavenie kvalitného portfólia
  • plus 6 ďaľších ako bonus
  • 4 globálne akciové fondy
  • 2 globálne dlhopisové fondy
  • 2 európske akciové fondy

Je mi jasné, že Vám záleží na Vašom súkromí a emailovú adresu nedávate len tak hocikomu. Vážim si Vašu dôveru. Neposielam žiadny spam a s Vašimi dátami pracujem zodpovedne. Registráciu môžete kedykoľvek zrušiť.

Čo hovoria zaregistrovaní čitatelia:

Tie emaily sú dobré a hlavne edukatívne

Ten dokument mi otvoril oči v niektorých veciachNestíham vždy čítať, ale je to veľmi potrebné, musím sa viac ukázniť a venovať článkom viac času – sú dobré a hlavne edukatívne.Určite sa registrujte 🙂

profile-picIveta

Áno , veľmi mi to pomohlo orientovať sa v problematike investovania.Séria je vynikajúca, obsah článkov nie je zbytočne rozsiahly, ale myslím si že obsahuje množstvo užitočných informácii. Frekvencia článkov je podľa môjho názoru v poriadku.Už som s snažil zopár známym odporučiť Vaše stránky, ale vo väčšine prípadov sa nestretnem s pochopením. Investovaniu zatiaľ ľudia moc nedôverujú.

profile-picRastislav

Je to výborná pomôcka!

Bola to vyborna pomocka pre mna ako potencialneho zacinajuceho investora do ETF.Je velmi naucna a idealna pre mna. Rozmyslam o investovani, aby som mal lepsiu buducnost. Uvazujem o investovani cez ETF, dlhopisy.Urcite odporucam 😉

profile-picJaroslav

Veľmi kvalitné, odborné čítanie na tému financie, investovanie.

Dokument aj emaily očakávania splnili. Super !Výborné. Veľmi kvalitné, odborné čítanie na tému financie, investovanie. Ďakujem !Jednoznačne odporúčam. Určite si dotyčný zlepší svoju finančnú budúcnosť.

profile-picMichal

Odporúčam zaregistrovať sa, dostanete odborné, nezaujaté info.

Sledujem finančný trh a novinky z finančného trhu, daný pdf dokument splnil moje očakávania, lebo som sa utvrdil v tom, že je zbytočné, ak majú klienti veľa fondov. Veľa klientov si myslí, že čím viac fondov tým lepšia diverzifikácia :)Vždy sa dozviem niečo nové. Ďakujem.Určite by som odporučil zaregistrovať sa, odborné nezaujaté info.

profile-picJozef

Copyright {tcb_current_year} by Peniaze sú čas

PSČ, vzdelávanie a poradenstvo, s.r.o.

Reg. OR OS BAIII, Vložka č. 129645/B

IČO: 51791471

RegFAP v NBS: 239450 (viazaný investičný agent)

Obsah

Sociálne siete

© 2024 PSČ – vzdelávanie a poradenstvo, s.r.o.. Všetky práva vyhradené.

By Hanuliak.

This is a staging environment